Mitat ja koko
| Pituus 1 | 399 | mm |
| Pituus 2 | 654 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Öljypaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Reiän halkaisija | 35 mm |
| Männänvarren läpimitta | 15.8 mm |
| Paino | 3.320 kg |
| Pakkauspituus | 51.1 cm |
| Pakkausleveys | 11.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.8 cm |
Shipping Details
| Weight | 3.315 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€83.24
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
Fit Vehicles
VOLVO
58 vehicles
FL
2000 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FL FL 180-7,5 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-8 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-9 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-10 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-11 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-12 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-13 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-14 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-15 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-16 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-17 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 180-18 | 2000-03 - ... | 132 | 180 | 5480 | |
| FL FL 220-7,5 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-7,5 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-8 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-8 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-9 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-9 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-10 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-10 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-11 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-11 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-12 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-12 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-13 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-13 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-14 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-14 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-15 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-15 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-16 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-16 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-17 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-17 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 | |
| FL FL 220-18 | 2000-03 - ... | 162 | 220 | 5480 | |
| FL FL 250-18 | 2000-03 - ... | 184 | 250 | 5480 |
FL6
1985 - 2000
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FL6 FL 612 | 1985-09 - 1999-12 | 132 | 180 | 5480 | |
| FL6 FL 612 | 1991-11 - 1999-12 | 154 | 209 | 5480 | |
| FL6 FL 612 | 1985-09 - 1999-12 | 131 - 132 | 178 - 180 | 5480 | |
| FL6 FL 612 | 1991-11 - 1999-12 | 154 | 209 | 5480 | |
| FL6 FL 612 | 1995-12 - 1999-12 | 169 | 230 | 5480 | |
| FL6 FL 612 | 1995-12 - 1999-12 | 184 | 250 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1985-09 - 2000-03 | 131 - 132 | 178 - 180 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 132 | 180 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1985-09 - 2000-03 | 131 - 132 | 178 - 180 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 154 | 209 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 169 | 230 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 184 | 250 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 154 | 209 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 169 | 230 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 184 | 250 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1985-09 - 2000-03 | 150 - 154 | 204 - 209 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 169 | 230 | 5480 | |
| FL6 FL 614 | 1995-12 - 2000-03 | 184 | 250 | 5480 | |
| FL6 FL 615 | 1991-11 - 2000-03 | 132 | 180 | 5480 | |
| FL6 FL 615 | 1991-11 - 2000-03 | 154 | 209 | 5480 | |
| FL6 FL 615 | 1995-12 - 2000-03 | 169 | 230 | 5480 | |
| FL6 FL 615 | 1995-12 - 2000-03 | 184 | 250 | 5480 |
Alternatives
€56,29
Lähetys 2 business days
€32,73
Lähetys 28 business days