Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| parilliset tuotenumerot | G8622 |
| Paino | 4.77 kg |
| Pakkauspituus | 57.5 cm |
| Pakkausleveys | 20.3 cm |
| Pakkauskorkeus | 20.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.058 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Poland |
€64.95
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
OPEL
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
AL-KO
308464
BILSTEIN
BOGE
32-W84-A
32-W87-A
32-W88-A
MAXGEAR
MGA
AM7289
OPEL
13453354
13453360
13453372
13453378
39039564
39039567
39039568
39039572
39039574
39080272
39097908
39136049
39136050
39136052
OPTIMAL
OSSCA
56598
RECORD FRANCE
104940
334940
VAUXHALL
13453354
13453360
13453372
13453378
39039564
39039567
39039568
39039572
39039574
39136049
39136050
39136052
VITAL SUSPENSIONS
112193.2
212193
Fit Vehicles
OPEL
39 vehicles
ASTRA
2015 - 2021
Alternatives
€81,19
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€77,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€75,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä