Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 32 mm |
| Männänvarren läpimitta | 22 mm |
| parilliset tuotenumerot | G8208 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK314L |
| Paino | 4.000 kg |
| Pakkauspituus | 51.8 cm |
| Pakkausleveys | 18.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 18.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.0 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Spain |
€66.01
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
AL-KO
306775
AP XENERGY
X789339
APEC
ASA1374
ASAM AUTOMOTIVE
05637
ATECSO
AMT00196
BILSTEIN
BOGE
32-U27-A
BREMSI
SA0558
BSG
BSG 25-300-023
DACO Germany
450902L
450921L
DENCKERMANN
DSB298G
DJ PARTS
DS3070GS
DS3167GS
Dr!ve+
DP1610.10.0180
EUROREPAR
1635535480
FAST
FEBI BILSTEIN
FIAT
51810400
51819142
51819143
51859322
51880837
51880838
51880839
51880840
FISPA
F210G1549
Forcetech
PS9710243
GABRIEL
G54462
GH
GH-352397V
GOLD
8261740
9251080
9261740
GOOM
F210G1549
HART
814 195
HERTH+BUSS JAKOPARTS
KAMOKA
2000529
20339026
KAVO PARTS
SSA-10102
KRAFTVOLL GERMANY
15010154
KYB
LTM
C58746
MAGNETI MARELLI
MANDO
MSS017212
MASTER-SPORT GERMANY
315372-PCS-MS
MAXGEAR
MDR
MSH-700664
MSH-700665
MEYLE
MGA
AM8208
MONROE-AU
G8209
MOTRIO
8550502865
Magnum Technology
Maysan Mando
PS9710243
NAPA
NSA1374
NK
OCAP
82588FL
OPEL
342012
342021
342022
95511390
95511393
95511397
OPEN PARTS
SAB8299.31
OPTIMAL
PEMEBLA
JAPMM-00664
RIDEX
854S1425
Roadmatic
401135RM
SACHS
SATO tech
22501FL
SIAAM
545801
545801G
SIDAT
F210G1549
STARLINE
TL C00348/9
SYNCRONIX
SYNC 5304
Stark
SKSA-0132538
TOOR
SG15261
TRADEX FRANCE
5000339789
TRW
JGM1367SL
VARTEX GERMANY
40-129788
VAUXHALL
95511393
VITAL SUSPENSIONS
110176.1
210176
Fit Vehicles
FIAT
35 vehicles
DOBLO
2010 - ...
OPEL
21 vehicles
COMBO
2012 - ...
Alternatives
€67,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€67,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€73,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€65,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä