Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 30 mm |
| Männänvarren läpimitta | 20 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK496 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | PK286 |
| Paino | 4.400 kg |
| Pakkauspituus | 57.1 cm |
| Pakkausleveys | 17 cm |
| Pakkauskorkeus | 17 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.5 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€56.06
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ACDelco
19374677
ACEMARK
104050
AL-KO
304523
AP XENERGY
X737338
APEC
ASA1487
ASAM AUTOMOTIVE
30948
ASHIKA
ATECSO
AMT00180
AUTOMOTOR France
PSG3791
BOGE
30-N59-A
BREMSI
SA0691
BSG
BSG 75-300-029
COGEFA France
752.DA001
DACIA
543020142R
543026656R
543029162R
543029903R
8200813791
DACO Germany
450710
DENCKERMANN
DSB320G
DIAMAX
AP01046
DJ PARTS
DS3218GS
DYNAMATRIX
DSA338737
Dr!ve+
DP1610.10.0135
EGT
EUROREPAR
1635538980
1675672480
FEBEST
FENOX
A61013
FISPA
F210G0675
G.U.D.
GSA338737
GABRIEL
G54348
GH
GH-353997
GOLD
8250663
9250663
9251495
GOOM
F210G0675
HART
813 499
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HOLA
SH20-001G
JAPANPARTS
9250663
MM-00834
JAPKO
JP GROUP
KAMOKA
2000490
20338004
KAVO PARTS
SSA-10082
KLAXCAR FRANCE
46037z
KRAFT AUTOMOTIVE
4005051
KRAFTVOLL GERMANY
15010072
KRONER
K3529185G
KYB
LTM
C28484
LYNXAUTO
G32945LR
MAGNETI MARELLI
357090070000
379000176000
MANDO
MSS016137
MSS017155
MAPCO
20167
MASTER-SPORT GERMANY
16K005061
16K005063
315360-PCS-MS
MAXGEAR
MDR
MSH-700834
MEYLE
MGA
AM5713
MOBILAND
134103600
MONROE-AU
G7372
MOTRIO
8660005896
MTR
MT6316
Magnum Technology
Maysan Mando
PS9415307
NAPA
NSA1487
NK
NPS
R497T11
OCAP
82063FU
OPEN PARTS
SAB8358.31
OPTIMAL
Omnicraft
2165885
PATRON
PSA999003
PEMEBLA
JAPMM-00834
PROFIT
2002-1100
QUINTON HAZELL
QAG181050
RED-LINE
39RE007
RENAULT
543020142R
543026656R
543029903R
8200813791
RIDEX
854S1103
854S2367
Roadmatic
401168RM
SATO tech
22520F
SIAAM
545813
545813G
SIDAT
F210G0675
STELLOX
4213-9938-SX
STORM QUALITY PARTS
3452G
SYD
7000543
SYNCRONIX
SYNC 1324
SYNC 1325
SYNC 91324
Stark
SKSA-0132204
SKSA-0133478
TOOR
SG14960
TRADEX FRANCE
5000338737
TRIALLI
AG 09053
TRISCAN
TRW
JGM1110S
JGM1110T
VITAL SUSPENSIONS
110956.0
210956
ZEKKERT
SG-6132
Fit Vehicles
DACIA
43 vehicles
DUSTER
2010 - ...
RENAULT
8 vehicles
DUSTER
2011 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2012-02 - 2018-01 | 99 | 1998 | ||
| DUSTER (HS_) 2.0 | 2012-02 - 2018-01 | 98 | 1998 | ||
| DUSTER (HS_) 1.6 16V (HSAT) | 2011-06 - 2015-05 | 75 | 1598 | ||
| DUSTER (HS_) 1.6 16V 4x4 | 2011-06 - 2015-05 | 75 | 1598 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 | 2011-06 - 2018-01 | 66 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2011-10 - 2018-01 | 105 | 1998 |
Alternatives
€56,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä