Mitat ja koko
| Pituus 1 | 360 | mm |
| Pituus 2 | 526 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Joustintuki |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Purisitin alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 32 mm |
| Männänvarren läpimitta | 22 mm |
| parilliset tuotenumerot | G16480 |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK167 |
| Paino | 4.500 kg |
| Pakkauspituus | 51.8 cm |
| Pakkausleveys | 18.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 18.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 4.619 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€119.21
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
SUBARU
Cross-Reference Numbers
4X4 ESTANFI
EST-MA-70053
ACEMARK
103648
103740
ASHIKA
BOGE
32-C56-A
32-C57-A
32-C68-A
32-C69-A
32-G80-A
BREMSI
SA1593
DJ PARTS
DS1501GS
DS1620HS
GOLD
9260811
JAPANPARTS
9260811
MM-70053
JAPKO
MANDO
MSS015850
MSS015942
MDR
MSH-770053
MONROE
16409
NIPPARTS
J5517001G
OCAP
82212FR
82259FR
OPTIMAL
PEMEBLA
JAPMM-70053
QH Benelux
178331
RED-LINE
39SU014
RIDEX
854S0451
SATO tech
20540FR
21313FR
33187FR
33203FR
SUBARU
20310AC000
20310AC001
20310AC020
20310AC021
20310AC060
20310AC081
20310AC101
20310AC160
20310AC161
20310FA000
20310FA420
Stark
SKSA-0131049
TRW
JGM101201T
JGM9284T
VITAL SUSPENSIONS
110698.2
110706.1
110706.2
110723.2
210698
210706
210723
WXQP
54315
54316
55194
55195
Fit Vehicles
SUBARU
39 vehicles
IMPREZA
1992 - 2000
LEGACY
1994 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LEGACY II (BD) 2.0 i (BD4) | 1994-09 - 1999-03 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II (BD) 2.0 i 4WD (BD5) | 1994-09 - 1999-03 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II (BD) 2.2 i 4WD (BD7) | 1994-09 - 1999-03 | 94 | 128 | 2212 | |
| LEGACY II (BD) 2.2 i 4WD (BD7) | 1996-06 - 1999-03 | 96 | 131 | 2212 | |
| LEGACY II (BD) 2.5 i 4WD (BD9) | 1996-06 - 1999-03 | 110 | 150 | 2457 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.0 i (BG4) | 1994-09 - 1998-11 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.0 i 4WD (BG5) | 1994-09 - 1998-11 | 85 | 116 | 1994 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.2 i 4WD (BG7) | 1994-02 - 1998-12 | 94 | 128 | 2212 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.2 i 4WD (BG7) | 1996-06 - 1998-11 | 96 | 131 | 2212 | |
| LEGACY II StW (BG) 2.5 i 4WD (BG9) | 1996-06 - 1998-11 | 110 | 150 | 2457 |
Alternatives
€99,23
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€94,95
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€56,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä