Mitat ja koko
| Pituus 1 | 272 | mm |
| Pituus 2 | 397 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka ylhäällä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Kaksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 25 mm |
| Männänvarren läpimitta | 12.4 mm |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MK326 |
| Paino | 1.800 kg |
| Pakkauspituus | 45 cm |
| Pakkausleveys | 5.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 5.3 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.781 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€44.23
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
RENAULT
Cross-Reference Numbers
AL-KO
105733
ASHIKA
BILSTEIN
BOGE
27-M49-A
BREMSI
SA0835
DACO Germany
563005
EUROREPAR
1623316080
1686284280
HART
814 223
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JAPANPARTS
G01020
MM-01020
JAPKO
KLAXCAR FRANCE
46331z
LTM
C03359
MAXGEAR
MDR
MSH-701020
MERCEDES-BENZ
4153260000
4153260100
4153260200
4153260300
4153260400
4203260000
4203260100
4203260200
4203260900
4203261000
4203261100
4203262100
MEYLE
MGA
AM5698
MONROE
MONROE-AU
G1105
MOTRIO
8660006004
Magnum Technology
OCAP
82715RU
OPTIMAL
PEMEBLA
JAPMM-01020
RENAULT
562101209R
562101316R
562103071R
562103493R
562104444R
562104713R
562105336R
562105733R
562106197R
562107314R
562108344R
8200540753
8200540754
8200604056
8200800724
8200868514
Roadmatic
251154RM
SATO tech
22689R
SIAAM
215763
215763G
VITAL SUSPENSIONS
111827.0
211827
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
29 vehicles
CITAN
2012 - ...
EQT
2023 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EQT (W420) EQT 200 (420.893, 420.895) | 2023-01 - ... | 90 |
RENAULT
53 vehicles
GRAND
2024 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND KANGOO III Tila-auto TCe 130 (KJMB) | 2024-01 - ... | 96 | 1332 | ||
| GRAND KANGOO III Tila-auto E-Tech Electric (KJJA) | 2024-01 - ... | 90 | |||
| GRAND KANGOO III Tila-auto Blue dCi 95 (KJAB) | 2024-01 - ... | 70 | 1461 |
KANGOO
2008 - ...
Alternatives
€49,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€46,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,62
Lähetys seuraavana arkipäivänä