Mitat ja koko
| Pituus 1 | 301 | mm |
| Pituus 2 | 466 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Yksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 36 mm |
| Männänvarren läpimitta | 11 mm |
| Paino | 1.600 kg |
| Pakkauspituus | 60 cm |
| Pakkausleveys | 7.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.6 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Czech Republic |
€54.68
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DAIMLER
Cross-Reference Numbers
AL-KO
1528G
BILSTEIN
BOGE
36-302-0
DAIMLER
64052044G03KX
64052044GPC10
C27795
CAC9089
CBC7830
GSA186
GABRIEL
69677
JAGUAR
64052044G03KX
64052044GPC10
C27795
CAC9089
CBC7830
GSA186
KONI
KYB
MONROE
R3257
QUINTON HAZELL
179252
ROVER
C27795
CAC9089
TRW
Fit Vehicles
DAIMLER
12 vehicles
2.8
1969 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 2.8 - 5.3 Sovereign 3.4 | 1975-05 - 1978-12 | 120 | 163 | 3442 | |
| 2.8 - 5.3 Sovereign 4.2 | 1969-10 - 1973-09 | 137 | 186 | 4235 | |
| 2.8 - 5.3 Sovereign 4.2 | 1976-06 - 1979-03 | 124 | 169 | 4235 | |
| 2.8 - 5.3 Sovereign 4.2 | 1973-09 - 1979-03 | 127 | 173 | 4235 | |
| 2.8 - 5.3 Double Six 5.3 | 1986-10 - 1993-02 | 194 | 264 | 5344 | |
| 2.8 - 5.3 Double Six 5.3 | 1981-07 - 1993-02 | 197 | 268 | 5344 | |
| 2.8 - 5.3 Double Six H.E. 5.3 | 1981-07 - 1986-10 | 217 | 295 | 5344 | |
| 2.8 - 5.3 Sovereign 4.2 | 1979-03 - 1986-10 | 151 | 205 | 4235 | |
| 2.8 - 5.3 Double Six 5.3 | 1975-05 - 1981-07 | 211 | 287 | 5344 | |
| 2.8 - 5.3 Double Six / Vanden 5.3 | 1972-07 - 1973-09 | 198 | 269 | 5344 | |
| 2.8 - 5.3 Double Six / Vanden 5.3 | 1973-09 - 1975-05 | 186 | 253 | 5344 |
COUPE
1973 - 1977
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COUPE Sovereign 4.2 | 1973-09 - 1977-12 | 127 | 172 | 4235 |
JAGUAR
41 vehicles
XJ
1968 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XJ Coupe 4.0 | 1986-10 - 1989-12 | 175 | 3980 | ||
| XJ 2.8 | 1968-10 - 1973-10 | 132 | 2791 | ||
| XJ 6 4.2 | 1969-10 - 1975-05 | 137 | 186 | 4235 | |
| XJ 6 2.8 | 1968-09 - 1975-10 | 110 | 149 | 2791 | |
| XJ 6 4.2 | 1973-11 - 1980-01 | 124 | 169 | 4235 | |
| XJ Coupe 3.6 | 1983-10 - 1988-12 | 162 | 220 | 3590 | |
| XJ Coupe 4.0 | 1991-05 - 1994-09 | 163 | 222 | 3980 | |
| XJ Coupe 4.0 | 1994-07 - 1996-03 | 171 | 233 | 3980 | |
| XJ Coupe 5.3 | 1986-01 - 1989-12 | 197 | 268 | 5343 | |
| XJ Coupe 5.3 | 1973-09 - 1992-05 | 211 | 287 | 5343 | |
| XJ Coupe 5.3 | 1988-01 - 1991-06 | 202 | 275 | 5343 | |
| XJ Coupe 5.3 | 1991-05 - 1993-08 | 207 | 282 | 5343 | |
| XJ Coupe 5.3 H.E. | 1985-09 - 1992-09 | 194 | 264 | 5343 | |
| XJ Coupe 5.3 H.E. | 1981-07 - 1987-12 | 217 | 295 | 5343 | |
| XJ 12 5.3 | 1975-05 - 1993-02 | 211 | 287 | 5343 | |
| XJ 12 5.3 | 1973-09 - 1976-12 | 186 | 253 | 5343 | |
| XJ 12 5.3 | 1972-06 - 1973-09 | 198 | 269 | 5343 | |
| XJ 12 H.E. | 1981-05 - 1992-12 | 217 | 295 | 5343 | |
| XJ 6 4.2 | 1975-01 - 1979-12 | 127 | 173 | 4235 | |
| XJ Coupe 3.6 | 1983-10 - 1989-12 | 156 | 212 | 3590 | |
| XJ Coupe 3.6 | 1988-01 - 1992-05 | 136 | 185 | 3590 | |
| XJ Coupe 3.6 | 1988-01 - 1991-05 | 146 | 199 | 3590 | |
| XJ Sovereign V12 | 1986-10 - 1992-12 | 194 | 264 | 5343 | |
| XJ Sovereign V12 | 1985-07 - 1992-12 | 197 | 268 | 5343 | |
| XJ 12 5.3 | 1986-08 - 1989-09 | 187 | 254 | 5343 | |
| XJ 6 3.4 | 1975-05 - 1986-10 | 119 | 162 | 3442 | |
| XJ 6 4.2 | 1979-09 - 1987-12 | 151 | 205 | 4235 | |
| XJ 6 4.2 | 1985-09 - 1986-12 | 130 | 177 | 4235 | |
| XJ 6 4.2 | 1985-09 - 1986-12 | 133 | 181 | 4235 |
XJSC
1985 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| XJSC Convertible (X27) 4.0 | 1987-10 - 1989-12 | 175 | 3980 | ||
| XJSC Convertible (X27) 4.0 | 1991-05 - 1994-09 | 163 | 222 | 3980 | |
| XJSC Convertible (X27) 3.6 | 1987-08 - 1991-05 | 136 | 185 | 3590 | |
| XJSC Convertible (X27) 3.6 | 1987-08 - 1991-05 | 156 | 212 | 3590 | |
| XJSC Convertible (X27) 3.6 | 1986-10 - 1988-12 | 162 | 220 | 3590 | |
| XJSC Convertible (X27) 4.0 | 1994-07 - 1996-03 | 171 | 233 | 3980 | |
| XJSC Convertible (X27) 5.3 | 1986-01 - 1988-05 | 197 | 268 | 5343 | |
| XJSC Convertible (X27) 5.3 | 1988-01 - 1992-05 | 211 | 287 | 5343 | |
| XJSC Convertible (X27) 5.3 H.E. | 1985-07 - 1992-05 | 194 | 264 | 5343 | |
| XJSC Convertible (X27) 5.3 H.E. | 1985-09 - 1990-12 | 217 | 295 | 5343 | |
| XJSC Convertible (X27) 5.3 | 1988-01 - 1991-09 | 202 | 275 | 5343 | |
| XJSC Convertible (X27) 5.3 | 1991-05 - 1993-08 | 207 | 282 | 5343 |
Alternatives
€54,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€237,12
Lähetys 28 business days
€181,31
Lähetys 28 business days