Mitat ja koko
| Pituus 1 | 347 | mm |
| Pituus 2 | 468 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Iskunvaimennin tyyppi | Kaasupaine |
| Iskunvaimennin malli | Teleskooppi-iskunvaimentaja |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silmukka alhaalla |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi ylhäällä |
| Iskunvaimennusjärjestelmä | Yksiputki |
| Takuu | takuu 5 vuotta lisätarvikkeineen, vaihto pareittain |
| Reiän halkaisija | 36 mm |
| Männänvarren läpimitta | 11 mm |
| Paino | 1.800 kg |
| Pakkauspituus | 60 cm |
| Pakkausleveys | 7.2 cm |
| Pakkauskorkeus | 7.2 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.8 Kg |
| Customs Code | 870880 |
| Country of Origin | Belgium |
€46.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
ALFA ROMEO
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
AL-KO
106533
1653G
ALFA ROMEO
1163200030
1163200130
1163232300
BILSTEIN
BOGE
GABRIEL
61202
69996
KYB
MERCEDES-BENZ
1153230767
1163200030
1163200130
1163200230
1163231700
1163231900
1163232000
1163232100
1163232300
1233200030
1233200130
1233200230
1233200330
1233231700
1233231800
1233232000
1233232300
1263200030
1263200230
1263200430
1263200530
1263200830
1263230500
1263231400
1263231500
MONROE
OPTIMAL
QUINTON HAZELL
Roadmatic
251060RM
TRW
JGT415S
JGT415T
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
84 vehicles
123
1976 - 1985
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 123 T-Model (S123) 200 T | 1980-11 - 1985-11 | 80 | 109 | 1997 | |
| 123 T-Model (S123) 200 T (123.280) | 1980-11 - 1985-11 | 74 | 101 | 1997 | |
| 123 T-Model (S123) 230 T (123.083) | 1977-09 - 1980-03 | 80 | 109 | 2307 | |
| 123 T-Model (S123) 230 TE (123.283) | 1980-04 - 1985-11 | 100 | 136 | 2299 | |
| 123 T-Model (S123) 240 T D | 1977-09 - 1979-02 | 48 | 65 | 2399 | |
| 123 T-Model (S123) 240 T D (123.183) | 1979-03 - 1985-12 | 53 | 72 | 2399 | |
| 123 T-Model (S123) 250 T (123.086) | 1978-05 - 1979-10 | 95 | 129 | 2525 | |
| 123 T-Model (S123) 250 T (123.086) | 1978-05 - 1982-08 | 103 | 140 | 2525 | |
| 123 T-Model (S123) 280 TE (123.093) | 1977-09 - 1985-11 | 136 | 185 | 2746 | |
| 123 T-Model (S123) 300 T D (123.190) | 1977-09 - 1985-10 | 59 | 80 | 2998 | |
| 123 T-Model (S123) 300 T D (123.190) | 1979-03 - 1985-11 | 65 | 88 | 2998 | |
| 123 T-Model (S123) 300 T Turbo-D (123.193) | 1980-10 - 1985-11 | 92 | 125 | 2998 | |
| 123 Sedan (W123) 240 D (123.123) | 1979-03 - 1985-11 | 53 | 72 | 2399 | |
| 123 Coupe (C123) 230 C (123.043) | 1977-05 - 1980-04 | 80 | 109 | 2307 | |
| 123 Coupe (C123) 230 CE (123.243) | 1980-04 - 1985-12 | 100 | 136 | 2299 | |
| 123 Sedan (W123) 250 (123.026) | 1976-02 - 1979-10 | 95 | 129 | 2525 | |
| 123 Coupe (C123) 280 C (123.050) | 1977-03 - 1980-03 | 115 | 156 | 2746 | |
| 123 Coupe (C123) 280 CE | 1977-09 - 1979-08 | 130 | 177 | 2746 | |
| 123 Coupe (C123) 280 CE | 1977-03 - 1985-11 | 136 | 185 | 2746 | |
| 123 Sedan (W123) 200 | 1976-02 - 1980-08 | 62 | 84 | 1988 | |
| 123 Sedan (W123) 200 | 1980-06 - 1985-11 | 74 | 101 | 1996 | |
| 123 Sedan (W123) 200 (123.020) | 1976-02 - 1980-08 | 69 | 94 | 1988 | |
| 123 Sedan (W123) 200 (123.220) | 1980-06 - 1985-11 | 80 | 109 | 1996 | |
| 123 Sedan (W123) 200 D | 1979-03 - 1985-11 | 44 | 60 | 1988 | |
| 123 Sedan (W123) 200 D (123.120) | 1976-07 - 1979-02 | 40 | 55 | 1988 | |
| 123 Sedan (W123) 220 D | 1977-01 - 1979-03 | 49 | 67 | 2197 | |
| 123 Sedan (W123) 220 D (123.126) | 1976-01 - 1979-02 | 44 | 60 | 2197 | |
| 123 Sedan (W123) 230 (123.023) | 1976-02 - 1981-03 | 80 | 109 | 2307 | |
| 123 Sedan (W123) 230 E (123.223) | 1980-04 - 1985-12 | 100 | 136 | 2299 | |
| 123 Sedan (W123) 240 D (123.123) | 1976-02 - 1979-02 | 48 | 65 | 2399 | |
| 123 Sedan (W123) 250 (123.026) | 1979-10 - 1985-07 | 103 | 140 | 2525 | |
| 123 Sedan (W123) 280 (123.030) | 1976-02 - 1981-08 | 115 | 156 | 2746 | |
| 123 Sedan (W123) 280 E (123.033) | 1976-08 - 1981-08 | 130 | 177 | 2746 | |
| 123 Sedan (W123) 280 E (123.033) | 1976-02 - 1985-11 | 136 | 185 | 2746 | |
| 123 Sedan (W123) 300 D (123.130) | 1976-02 - 1980-07 | 59 | 80 | 2998 | |
| 123 Sedan (W123) 300 D (123.130) | 1979-03 - 1985-11 | 65 | 88 | 2998 | |
| 123 Sedan (W123) 300 Turbo-D (123.133) | 1981-08 - 1985-07 | 92 | 125 | 2998 |
S-CLASS
1972 - 1991
Alternatives
€47,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€221,72
Lähetys 28 business days
MONROE ® E5017
Iskunvaimennin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
43009