Taka-akseli
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Alustarakenne | ajon. AMG-alustalla |
| Jousitusmalli | Ajoneuvoihin, joissa ilmajousitus |
| Jarru-/ajodynamiikka | ajoneuvoille Airmatic DC:llä |
| Iskunvaimennin asennustapa | Tappi alhaalla |
| Iskunvaimennin asennustapa | Silta ylhäällä |
| parittainen vaihto suositeltavaa | |
| Paino | 2.2 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 41 cm |
| Pakkausleveys | 17 cm |
| Pakkauskorkeus | 17 cm |
| Nettopaino | 1.7 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.882 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | China |
€141.88
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
APEC
AAS1006
Arnott
DUNLOP
70932
DAS10039
JAPANPARTS
MERCEDES-BENZ
1643200225
1643200425
1643200625
1643200725
1643200825
164320082564
1643200925
1643201025
1663200325
1663200625
2923200525
A1643200225
A1643200425
A1643200625
A1643200725
A1643200825
A164320082564
A1643200925
A1643201025
A1663200325
A1663200625
A2923200525
TRISCAN
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
63 vehicles
GL-CLASS
2006 - 2015
GLE
2015 - 2019
GLS
2015 - 2019
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GLS (X166) 350 d 4-matic (166.824) | 2015-11 - 2019-04 | 190 | 258 | 2987 | |
| GLS (X166) 400 4-matic (166.856) | 2015-11 - 2019-04 | 245 | 333 | 2996 | |
| GLS (X166) 500 4-matic (166.873) | 2015-11 - 2019-04 | 335 | 456 | 4663 | |
| GLS (X166) AMG 63 4-matic (166.875) | 2015-11 - 2019-04 | 430 | 585 | 5461 |
M-CLASS
2005 - 2015
Alternatives
€319,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€298,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€283,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€326,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€265,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä