Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Valmistaja rajaus | Bosch |
| Versio | A-Circuit |
| Versio | Active Lamp |
| Käyttöjännite | 14 V |
| Erittely | 2.5 Sec. LRC |
| Erittely | Soft Start |
| Latausjännite | 14.4 V |
| Oikosulkusuoja | kyllä |
Shipping Details
| Weight | 0.121 Kg |
| Customs Code | 851190 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€22.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
BOSCH
CARGOPARTS
233729
HÜCO
130580
MERCEDES-BENZ
003-154-28-06
003-154-55-06
003-154-56-06
MOBILETRON
0-124-325-039
0-124-325-046
0-124-325-093
0-124-325-105
0-124-515-061
0-124-515-064
0-124-515-091
0-124-515-114
0-124-515-118
0-124-525-085
0-124-615-015
0-124-615-019
0-124-615-033
0-124-615-035
0-124-625-020
012 154 1502
012 154 2002
012 154 2402
012 154 4602
013 154 1302
013 154 1502
013 154 1702
5134199AA
5134204AA
5134205AA
WAI
IB248
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
24 vehicles
SPRINTER
2000 - 2016
V-CLASS
1999 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V-SARJA (638/2) V 220 CDI (638.294) | 1999-03 - 2003-07 | 90 | 122 | 2148 |
VITO
1999 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| VITO Umpikori (W638) 108 CDI 2.2 (638.094) | 1999-03 - 2003-07 | 60 | 82 | 2148 | |
| VITO Umpikori (W638) 110 CDI 2.2 (638.094) | 1999-03 - 2003-07 | 75 | 102 | 2148 | |
| VITO Umpikori (W638) 112 CDI 2.2 (638.094) | 1999-03 - 2003-07 | 90 | 122 | 2148 | |
| VITO Bussi (W638) 112 CDI 2.2 (638.194) | 1999-03 - 2003-07 | 90 | 122 | 2148 |
Alternatives
BOSCH ® F 00M 145 358
Jänniteensäädin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
F 00M 144 139BOSCH ® F 00M 145 248
Jänniteensäädin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
F 00M 145 358