Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Pistokemallin tunnus | IG-Sense-L-CPU |
| Valmistaja rajaus | Bosch |
| Versio | A-Circuit |
| Versio | Active Lamp |
| Käyttöjännite | 14 V |
| Erittely | 5 Sec. LRC |
| Erittely | Soft Start |
| Latausjännite | 14.4 V |
| Oikosulkusuoja | kyllä |
Shipping Details
| Weight | 0.116 Kg |
| Customs Code | 851190 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€19.72
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
BOSCH
F-00M-145-236
F-00M-145-305
F-00M-145-324
F-00M-145-334
F-00M-145-376
F-00M-145-392
F-00M-145-865
F-00M-145-873
F-00M-145-874
CARGOPARTS
233587
MOBILETRON
0-120-000-023
0-124-225-053
0-124-315-015
0-124-315-016
0-124-315-024
0-124-315-025
0-124-315-029
0-124-315-033
0-124-315-034
0-124-315-040
0-124-325-071
0-124-325-079
0-124-325-085
0-124-325-086
0-124-325-123
0-124-325-165
27060-0J061
27060-0P010
TOYOTA
27700-0L020
WAI
IB236
Fit Vehicles
TOYOTA
26 vehicles
AURIS
2007 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AURIS (_E15_) 1.4 (ZZE150_, ZZE150R) | 2007-03 - 2012-09 | 71 | 97 | 1398 |
AVENSIS
2000 - 2008
CAMRY
1996 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CAMRY (_V2_) 3.0 24V (MCV20_, MCV20, MCV10) | 1996-08 - 2001-11 | 140 | 190 | 2995 | |
| CAMRY Sedan (_V3_) 2.4 (ACV30, ACV36) | 2001-11 - 2006-11 | 112 | 152 | 2362 | |
| CAMRY Sedan (_V3_) 3.0 (MCV30_, MCV30R) | 2001-08 - 2006-11 | 137 | 186 | 2995 |
COROLLA
1999 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA Sedan (_E15_) 1.4 VVT-i (ZZE150_) | 2006-11 - 2013-11 | 71 | 1398 | ||
| COROLLA Liftback (_E11_) 1.4 (ZZE111_, ZZE111R) | 1999-10 - 2002-01 | 71 | 97 | 1398 | |
| COROLLA StW (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) | 2002-01 - 2007-08 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R) | 2001-11 - 2007-02 | 71 | 97 | 1398 | |
| COROLLA (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) | 2002-01 - 2006-12 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA Sedan (_E12_) 1.4 VVT-i (ZZE120_, ZZE120R) | 2001-10 - 2006-10 | 71 | 97 | 1398 | |
| COROLLA Sedan (_E12_) 1.6 VVT-i (ZZE121_, ZZE121R) | 2001-10 - 2008-03 | 81 | 110 | 1598 | |
| COROLLA StW (_E11_) 1.4 16V (ZZE111_, ZZE111R) | 2000-02 - 2001-10 | 71 | 97 | 1398 |
HILUX
2005 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HILUX VII Avolava (_N1_, _N2_, _N3_) 3.0 D-4D 4WD (KUN26) | 2005-08 - 2015-09 | 126 | 171 | 2982 |
Alternatives
BOSCH ® F 00M 145 873
Jänniteensäädin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 AE0 158BOSCH ® F 00M 145 305
Jänniteensäädin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 AE0 158BOSCH ® F 00M 145 874
Jänniteensäädin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
1 986 AE0 159BOSCH ® F 00M 145 236
Jänniteensäädin
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
F 00M 145 305