Tiedot tuotteesta
| Jännite | 12 V |
| Jännite [V] alkaen | 14 |
| Jännite korkeint. | 14.4 V |
| Pistokemallin tunnus | CPU-D |
| COM ID -koodi | 1 |
| Valmistaja rajaus | Bosch |
| Versio | B-Circuit |
| Versio | Test Adaptor COM01 |
| Versio | Test Adaptor COM02 |
| Käyttöjännite | 14 V |
| Erittely | BSS (COM) |
| Erittely | BSS 3 |
| Erittely | Default Mode |
| Erittely | Field Out Duty Monit |
| Erittely | Leakage Current Cont |
| Erittely | Self Mode |
| Erittely | Standby Mode |
| Erittely | Temperature and Fiel |
| Erittely | Variable V Setting |
| Latausjännite | 14.2 V |
Shipping Details
| Weight | 0.09 Kg |
| Customs Code | 851190 |
| Country of Origin | United Kingdom |
€28.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BMW
Cross-Reference Numbers
BMW
12-31-7-577-245
BOSCH
F-00M-346-061
F-00M-346-066
CARGOPARTS
332041
MOBILETRON
0-121-615-012
0-121-615-027
0-121-615-127
0-121-651-044
WAI
IB6066
Fit Vehicles
CITROËN
8 vehicles
BERLINGO
2009 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BERLINGO MULTISPACE (B9) 1.6 VTi 120 | 2009-11 - ... | 88 | 120 | 1598 | |
| BERLINGO Umpikori/tila-auto (B9) 1.6 VTi 120 | 2009-11 - ... | 88 | 120 | 1598 |
C5
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C5 III Break (RW_) 1.6 THP 155 | 2009-04 - 2016-07 | 115 | 156 | 1598 | |
| C5 III (RD_) 1.6 THP 150 (RD5FN8, RD5FNA) | 2010-07 - 2016-07 | 110 | 150 | 1598 | |
| C5 III (RD_) 1.6 THP 155 (RD5FV8, RD5FNA) | 2009-04 - 2016-07 | 115 | 156 | 1598 | |
| C5 III Break (RW_) 1.6 THP 150 | 2009-04 - 2016-07 | 110 | 150 | 1598 |
DS3
2010 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DS3 (SA_) 1.6 THP 150 | 2010-01 - 2015-07 | 110 | 150 | 1598 | |
| DS3 (SA_) 1.6 THP 155 | 2010-04 - 2015-07 | 115 | 156 | 1598 |
MINI
28 vehicles
MINI
2006 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MINI Cabriolet (R57) Cooper S | 2010-02 - 2015-06 | 147 | 200 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) Cooper S | 2008-12 - 2010-07 | 128 | 174 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) Cooper S | 2010-02 - 2015-06 | 135 | 184 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) John Cooper Works | 2008-08 - 2015-05 | 155 | 211 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) One | 2009-09 - 2015-06 | 72 | 98 | 1598 | |
| MINI (R56) Cooper | 2006-09 - 2013-11 | 85 | 115 | 1598 | |
| MINI (R56) Cooper | 2006-10 - 2012-02 | 88 | 120 | 1598 | |
| MINI (R56) Cooper | 2009-09 - 2013-11 | 90 | 122 | 1598 | |
| MINI (R56) Cooper S | 2010-03 - 2013-11 | 120 | 163 | 1598 | |
| MINI (R56) Cooper S | 2006-10 - 2010-02 | 128 | 174 | 1598 | |
| MINI (R56) Cooper S | 2010-03 - 2013-11 | 135 | 184 | 1598 | |
| MINI (R56) One | 2006-11 - 2010-03 | 70 | 95 | 1397 | |
| MINI (R56) One | 2009-03 - 2010-03 | 55 | 75 | 1397 | |
| MINI (R56) One | 2010-03 - 2013-11 | 55 | 75 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) Cooper | 2008-12 - 2010-07 | 88 | 120 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) Cooper | 2010-03 - 2014-06 | 90 | 122 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) Cooper | 2007-10 - 2013-12 | 88 | 120 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) Cooper | 2010-03 - 2014-06 | 85 | 115 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) One | 2009-03 - 2010-02 | 70 | 95 | 1397 | |
| MINI CLUBMAN (R55) One | 2010-03 - 2014-06 | 72 | 98 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) John Cooper Works | 2007-11 - 2014-06 | 155 | 211 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) Cooper S | 2010-03 - 2014-06 | 135 | 184 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) Cooper S | 2007-08 - 2010-07 | 128 | 174 | 1598 | |
| MINI CLUBMAN (R55) Cooper S | 2010-03 - 2014-06 | 147 | 200 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) Cooper | 2008-12 - 2015-06 | 85 | 116 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R57) Cooper | 2010-03 - 2015-06 | 90 | 122 | 1598 | |
| MINI (R56) One | 2010-03 - 2013-11 | 72 | 98 | 1598 | |
| MINI (R56) John Cooper Works | 2007-11 - 2013-11 | 155 | 211 | 1598 |
PEUGEOT
18 vehicles
207
2006 - 2013
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo | 2009-10 - 2012-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 207 SW (WK_) 1.6 16V RC | 2007-02 - 2012-12 | 128 | 174 | 1598 | |
| 207 CC (WD_) 1.6 16V Turbo | 2007-02 - 2012-12 | 110 | 150 | 1598 | |
| 207 CC (WD_) 1.6 HDi | 2009-08 - 2013-10 | 82 | 112 | 1560 | |
| 207 (WA_, WC_) 1.6 16V RC | 2007-02 - 2012-12 | 128 | 174 | 1598 | |
| 207 (WA_, WC_) 1.6 16V Turbo | 2006-02 - 2013-10 | 110 | 150 | 1598 |
3008
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 3008 I Tila-auto (0U_) 1.6 THP | 2009-06 - 2016-08 | 115 | 156 | 1598 | |
| 3008 I Tila-auto (0U_) 1.6 VTi | 2009-06 - 2016-08 | 88 | 120 | 1598 |
308
2009 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 308 CC (4B_) 1.6 16V | 2009-06 - 2014-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| 308 I (4A_, 4C_) 1.4 16V | 2009-12 - 2014-10 | 72 | 98 | 1397 | |
| 308 I (4A_, 4C_) 1.6 THP 16V | 2009-10 - 2014-10 | 115 | 156 | 1598 | |
| 308 SW I (4E_, 4H_) 1.4 16V | 2009-12 - 2014-10 | 72 | 98 | 1397 | |
| 308 SW I (4E_, 4H_) 1.6 THP 16V | 2009-10 - 2014-10 | 115 | 156 | 1598 |
5008
2009 - 2017
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V | 2009-09 - 2017-03 | 88 | 120 | 1598 | |
| 5008 (0U_, 0E_) 1.6 16V | 2009-09 - 2017-03 | 115 | 156 | 1598 |
PARTNER
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PARTNER TEPEE 1.6 VTi | 2009-09 - 2016-04 | 88 | 120 | 1598 |
RCZ
2010 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RCZ 1.6 16V | 2010-03 - 2015-12 | 115 | 156 | 1598 | |
| RCZ 1.6 16V | 2010-06 - 2015-12 | 147 | 200 | 1598 |