Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 46.2 | mm |
| Leveys | 118.8 | mm |
| Paksuus | 18.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| WVA-numero | 22101 |
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 1.08 kg |
| Käyttönumerot | 22101, 9121D1893 |
Shipping Details
| Weight | 1.156 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€32.89
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
35056
P50126
A.Z. Meisterteile
AZMT440221746
ABE
AISIN
AKRON-MALÒ
1051175
ANDEL
142192
APEC
PAD2052
ASHIKA
ASHUKI by Palidium
P11126
ATE
ATE-APAC
13046048822
13046648822
13046699822
BENDIX
511232
BENDIX Braking
BPD1109
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2508
BOSCH
BRAXIS
AA0678
BRECK
BREMSI
BP3734
Brake ENGINEERING
PA2216
CAR
PNT5091
CHAMPION
CIFAM
COMLINE
ADB02315
CBP02315
DANAHER
ADP0783
DBP3139
DELPHI
DENCKERMANN
B111394
DON
PCP1875
Dr!ve+
DP1010101255
EBC Brakes
DPX2224
EUROBRAKE
5502223377
EUROREPAR
1654490080
1681249480
1697650580
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
9121D1893
D1893
FREMAX
FBP2010
GALFER
B1G12013572
GIRLING
6121024
HELLA
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Hi-Q
SP4130
ICER
142192
JAPANPARTS
JP GROUP
JURATEK
JCP8129
JURID
573798J
573798JD
KAVO PARTS
KBP10012
KAWE
162400
KRAFT AUTOMOTIVE
6011133
LPR
MAPCO
6701
MASTER-SPORT GERMANY
13046048822NSETMS
MAXGEAR
MERCEDES-BENZ
4474200120
4474200320
4474206700
A4474200120
A4474200320
A4474206700
METELLI
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
MDB3739MX
MDB83739
MOTAQUIP
LVXL1863
NAPA
PBP7296
NK
NiBK
PN0654
OPEN PARTS
BPA162400
BPE162400
OPTIMAL
12703
BP12703
PAGID
T2415
T2415N
T2415N55727N00
QUINTON HAZELL
BP1863
R BRAKE
RB2192
RAICAM
RA11100
REMSA
RIDEX
402B0888
ROADHOUSE
STELLOX
000712BSX
000712SX
SWAG
TEXTAR
TOMEX Brakes
TX1781
TRISCAN
TRUSTING
10470
TRW
VAICO
WAGNER
SX1893
WBP90209AD
WZD1893D
ZX1893
WILLTEC
PW262
WOKING
P1724300
ZIMMERMANN
fri.tech.
10470
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
100 vehicles
EQV
2020 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| EQV (W447) EQV 300 (447.813, 447.815) | 2020-06 - ... | 150 | |||
| EQV (W447) EQV 250 (447.813, 447.815) | 2021-11 - ... | 150 |
MARCO
2015 - ...
V-CLASS
2014 - ...
VITO
2014 - ...
Alternatives
€44,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€17,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€61,75
Lähetys seuraavana arkipäivänä