Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 44.3 | mm |
| Leveys | 102 | mm |
| Paksuus | 17.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | akustisella kulumavaroittimella |
| WVA-numero | 26487 |
| Jarrujärjestelmä | ZF |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 0.96 kg |
Shipping Details
| Weight | 0.96 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€73.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440222753
ABE
AISIN
ANDEL
182421
APEC
PAD2535
BENDIX Braking
BPD2377
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2947
BOSCH
BRAXIS
AB0670
BREMBO
P30139
P30139N
BREMSI
BP3927
CIFAM
82213010
COMLINE
ADB33791
CBP33791
DANAHER
ADP2181
DELPHI
DENCKERMANN
B111687
DON
PCP2053
EUROBRAKE
55022299120
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
9744D2512
GALFER
B1G12025892
HELLA
355042851
8DB355042851
HELLA PAGID
355042851
8DB355042851
HYUNDAI
58302N7A10
58302N7A60
58302N9A10
Hi-Q
SP4411
ICER
182421
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP4078
JURID
KAVO PARTS
KBP10095
KAWE
195802
LPR
METELLI
MEYLE
MINTEX
MDB3492MX
MK Kashiyama
D11518MH
MOTAQUIP
LVXL2207
NISSHINBO
NP6177
NK
2299120
PAGID
T2933
T2933N
T2933N56372N00
QUINTON HAZELL
BP2051
R BRAKE
RB2421
RAICAM
RA13580
REMSA
ROADHOUSE
2195802
SWAG
TEXTAR
2648701
2648701337200
TOMEX Brakes
TX6044
TRUSTING
13010
TRW
WOKING
P1858302
ZIMMERMANN
fri.tech.
13010
Fit Vehicles
HYUNDAI
22 vehicles
TUCSON
2020 - ...
KIA
26 vehicles
SPORTAGE
2021 - ...
Alternatives
€52,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€33,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,84
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€36,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä