Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 42.4 | mm |
| Korkeus 2 | 46.2 | mm |
| Leveys | 123.2 | mm |
| Paksuus | 15.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Ei kulumisenilmaisimelle |
| WVA-numero | 25841 |
| Jarrujärjestelmä | Teves |
| Huomioi asennusoohje | |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 0.7 kg |
| Käyttönumerot | 25841, 25842 |
Shipping Details
| Weight | 0.669 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€25.26
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
PEUGEOT
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
35028
P61121
A.Z. Meisterteile
AZMT440221708
ABE
AISIN
ANDEL
182174
APEC
PAD1975
PD3835
ASHUKI by Palidium
P11531
ATE-APAC
13046073012
13046673012
AUTOMOTOR France
PBP2037
BENDIX
511175
BENDIX Braking
BPD1182
BORG & BECK
BBP2462
BOSCH
BRAXIS
AA0622
BRECK
BREMBO
P61121
P61121N
BREMSI
BP3602
Brake ENGINEERING
PA2228
CAR
PNT9291
CHAMPION
COMLINE
ADB02335
CBP02335
DANAHER
DBP2503
DELPHI
DENCKERMANN
B111298
DON
PCP2000
Dr!ve+
DP1010101159
EBC Brakes
DP22199
DP42199R
DPX2199
EUROREPAR
1619791380
1654490580
1681225680
FERODO
FMSI-VERBAND
D1890
FOMAR Friction
FO262081
FO263981
FREMAX
FBP0330
FTE
9005125
BL2807A1
GALFER
B1G12011862
GIRLING
6120372
HELLA
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Hi-Q
SP4036
ICER
182174
JAPANPARTS
JP GROUP
JURATEK
JCP8089
JURID
573613J
573613JD
KAVO PARTS
KBP10130
KAWE
156300
KRAFT AUTOMOTIVE
6015652
LPR
MAPCO
6305
6305HPS
MASTER-SPORT GERMANY
13046073012NSETMS
MAXGEAR
193165
METELLI
2209860
MEYLE
MINTEX
MDB3413MX
MDB83413
MOTAQUIP
LVXL1773
MOTRIO
8550510585
NAPA
PBP7274
NECTO
FD7630A
NK
OPEN PARTS
BPA156300
OPTIMAL
12694
BP12694
PAGID
T2314
T2314N
T2314N55691N00
PEUGEOT
1610814180
1619791380
1647875680
QUINTON HAZELL
BP1831
R BRAKE
RB2174
REMSA
RIDEX
402B0953
ROADHOUSE
STELLOX
000679SX
1365000SX
TEXTAR
2584101
2584101269100
TOMEX Brakes
TX1702
TRISCAN
TRUSTING
10020
TRW
VAICO
WAGNER
WZD1890D
WOKING
P1463300
ZIMMERMANN
fri.tech.
10020
Fit Vehicles
PEUGEOT
34 vehicles
308
2013 - 2021
Alternatives
€26,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€20,87
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€26,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä