Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus 1 | 65 | mm |
| Korkeus 2 | 54.7 | mm |
| Leveys | 116.2 | mm |
| Paksuus | 18.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | Kulumisenilmaisemelle |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Jarrusatulan ruuveilla |
| Lisätarvike/lisätieto | Tarvikkeilla |
| WVA-numero | 25071 |
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Huomioi asennusoohje | |
| Pakkauspituus | 12.5 cm |
| Pakkausleveys | 8.1 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
| Paino | 1.55 kg |
| Käyttönumerot | 25071, 25072, 8916D1689 |
Shipping Details
| Weight | 1.55 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€44.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
A.Z. Meisterteile
AZMT440221800
ABE
AISIN
ANDEL
182076
182076400
APEC
PAD1908
PD3904
ASIMCO
KD7053
ATE
ATE-APAC
13046027802
13046527802
13046627802
BENDIX
511066
573451B
BENDIX Braking
BPD2221
BPD2222
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBP2366
BOSCH
0986494790
0986TB3208
BRAXIS
AA0453
BREMSI
BP3672
Bendix
DB2580EURO
Brake ENGINEERING
PA2147
CAR
PNT9691
CIFAM
DANAHER
ADP0903
DBP2659
DELPHI
DENCKERMANN
B111389
EBC Brakes
DP22180
DP32180C
DP42180R
EUROBRAKE
5502223389
EUROREPAR
1681240080
FEBI BILSTEIN
FERODO
FMSI-VERBAND
8916D1689
D1689
FREMAX
FBP0013
GIRLING
6120141
HELLA
HELLA PAGID
Hi-Q
SP1964
ICER
182076
182076400
JAPANPARTS
JAPKO
JURATEK
JCP8234
JURID
KAWE
153500
LPR
MAGNETI MARELLI
363700202184
MAPCO
6060
MASTER-SPORT GERMANY
13046027802NSETMS
MERCEDES-BENZ
0004202805
0004203105
0064205720
0064207220
0064209220
0074202820
0084200820
0084202220
0084203420
A0004202805
A0004203105
A000420310564
A0064205720
A0064207220
A0064209220
A0074202820
A0084200820
A0084202220
A0084203420
METELLI
MEYLE
MINTEX
MDB3284MX
MDB83284
MOTRIO
8550509995
NAPA
PBP7731
NECTO
FD7641A
NK
NiBK
PN0579
OPEN PARTS
BPA153500
OPTIMAL
12659
BP12659
PAGID
T2184
T2184N
T2382
T2382N
QUINTON HAZELL
BP2031
R BRAKE
RB2076
RB2076400
REMSA
RIDEX
402B1121
ROADHOUSE
STELLOX
689020SX
SWAG
TOMEX Brakes
TX1878
TRISCAN
TRUSTING
10460
TRW
VAICO
WAGNER
WZD1689AD
WOKING
P1435300
ZIMMERMANN
fri.tech.
10460
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
43 vehicles
S-CLASS
2013 - 2020
SL
2012 - 2020
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SL (R231) 350 (231.457) | 2012-02 - 2014-04 | 225 | 306 | 3498 | |
| SL (R231) 500 (231.473) | 2012-01 - 2020-04 | 320 | 435 | 4663 | |
| SL (R231) 400 (231.466) | 2016-01 - 2020-04 | 270 | 367 | 2996 | |
| SL (R231) 500 (231.473) | 2015-04 - 2020-04 | 335 | 455 | 4663 | |
| SL (R231) 400 (231.465) | 2014-04 - 2016-03 | 245 | 333 | 2996 |
Alternatives
€54,48
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€92,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä