Tässä sarjassa on neljä palaa, joten tarvitset vain yhden tuotteen vaihtaaksesi koko akselin palat.
Mitat ja koko
| Korkeus | 77.4 | mm |
| Leveys | 131.8 | mm |
| Paksuus | 16 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Kulumisenilmaisimen liitos | kulumisvaroitinkoskettimella |
| Kulumisvaroitusten määrä | 1 akselia kohden |
| WVA-numero | 23757 |
| Jarrujärjestelmä | Brembo |
| Suositellun tarvikkeen tuotenumero | MBA1694 |
| Pakkauspituus | 15.2 cm |
| Pakkausleveys | 8.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.4 cm |
| Paino | 2.27 kg |
| Käyttönumerot | 23092, 23757 |
Shipping Details
| Weight | 2.259 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€29.91
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LANCIA
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440221063
AZMT440222223
AZMT440222648
ALANKO
10300987
10300990
ALFA ROMEO
71765647
77364516
APEC
PAD1747
ASHIKA
ATE
ATE-APAC
13046612102
13046692102
BENDIX
510904
573322B
BENDIX Braking
BPD2037
BORG & BECK
BBP2261
BOSCH
BRAXIS
AB0427
Bendix
DB2067
DB2067GCT
Brake ENGINEERING
PA2487
CHAMPION
COMLINE
ADB11022
ADB11721
CBP11022
CBP11721
DELPHI
DON
PCP2098
EBC Brakes
DP51536NDX
EUROREPAR
1623060780
1681259480
FEBI BILSTEIN
FERODO
FDB1794D
FMSI-VERBAND
9078D1016
FTE
GALFER
B1G10209962
GIRLING
6118719
HELLA
355014731
8DB355014731
HELLA PAGID
355014731
8DB355014731
JAPANPARTS
JAPKO
JURID
573322J
573322JD
KAWE
066622
LANCIA
77365266
MAGNETI MARELLI
363700201883
T1883MM
MASERATI
673012431
980156041
980156147
980157007
MASTER-SPORT GERMANY
13046048512NSETMS
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
MINTEX
MDB3040MX
MDB83040
MOTAQUIP
LVXL544
OPEN PARTS
BPA066622
OPTIMAL
PAGID
T1883
T1883N
REMSA
RIDEX
402B1501
SWAG
TEXTAR
2375701
2375701CP
TRUSTING
2970
TRW
VALEO
598772
671919
WAGNER
WBP23092B
fri.tech.
2970
2977
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
31 vehicles
159
2005 - 2012
LANCIA
1 vehicles
DELTA
2009 - 2014
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DELTA III (844_) 1.8 (844.AXH12) | 2009-01 - 2014-08 | 147 | 200 | 1742 |
MASERATI
6 vehicles
GHIBLI
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GHIBLI III (M157) 3.0 S | 2017-07 - ... | 316 | 2979 | ||
| GHIBLI III (M157) 3.0 | 2013-08 - ... | 257 | 350 | 2979 | |
| GHIBLI III (M157) 3.0 D | 2013-08 - ... | 202 | 275 | 2987 | |
| GHIBLI III (M157) 3.0 | 2013-08 - ... | 243 | 330 | 2979 |
QUATTROPORTE
2013 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| QUATTROPORTE VI 3.0 D | 2013-09 - ... | 184 | 250 | 2987 | |
| QUATTROPORTE VI 3.0 D | 2013-09 - ... | 202 | 275 | 2987 |
Alternatives
€39,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€30,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€122,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä