Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 22 | mm |
| Korkeus | 44.2 | mm |
| Sisäläpimitta | 149.7 | mm |
| Ulkoläpimitta | 294 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 20.4 | mm |
| keskittämisläpimitta | 64 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 100 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 04/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 14.7 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 6.4 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1836, 98200 1836 0 1 |
| Weight | 6.871 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MINI (R50, R53) John Cooper Works | 2006-03 - 2006-09 | 160 | 218 | 1598 | |
| MINI (R50, R53) Works | 2003-11 - 2006-09 | 155 | 210 | 1598 | |
| MINI (R50, R53) S Works | 2003-11 - 2005-06 | 149 | 203 | 1598 | |
| MINI Cabriolet (R52) John Cooper Works | 2004-07 - 2007-11 | 155 | 210 | 1598 |
Alternatives
€55,78
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,61
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€52,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€45,53
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,96
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€97,34
Lähetys 28 business days
€61,12
Lähetys 28 business days
€37,99
Lähetys 28 business days
€51,42
Lähetys 28 business days
€41,55
Lähetys 28 business days
ZIMMERMANN ® 150.3452.20
Jarrulevy
on korvannut tämän tuotteen
150.3445.20€41,44
Lähetys 28 business days
€33,60
Lähetys 28 business days
€59,45
Lähetys 28 business days
€57,04
Lähetys 28 business days
€45,74
Lähetys 28 business days
€24,72
Lähetys 28 business days
€60,96
Lähetys 28 business days
€85,95
Lähetys 28 business days
€36,87
Lähetys 28 business days
€36,40
Lähetys 28 business days
€35,84
Lähetys 28 business days