on korvannut tämän tuotteen
MDC1905CTämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
| Jarrulevyn paksuus | 26 | mm |
| Korkeus | 43.9 | mm |
| Sisäläpimitta | 146.1 | mm |
| Ulkoläpimitta | 296 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 24 | mm |
| keskittämisläpimitta | 68 | mm |
| Jarrulevytyyppi | tuuletettu sisältä |
| Reikäympyrä-Ø | 114.3 mm |
| Reikäkuvio/-määrä | 05/05 |
| Pyöränpultin reiän halkaisija | 12.8 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyörännapaa |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman pyöränlaakeria |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Ilman pyöränkiinnityspultteja |
| Pakkauspituus | 30.8 cm |
| Pakkausleveys | 30.8 cm |
| Pakkauskorkeus | 12.7 cm |
| Paino | 7.4 kg |
| Käyttönumerot | 98200 1674, 98200 1674 0 1 |
| Weight | 7.727 Kg |
| Customs Code | 870830 |
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
Fit Vehicles
Alternatives
€49,45
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€29,71
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,13
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€44,16
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€50,43
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,15
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€54,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€58,92
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,83
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€83,58
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€53,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€55,22
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€47,56
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€38,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€39,91
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€80,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,20
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€116,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€43,52
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€41,40
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€51,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä