Mitat ja koko
| Leveys | 42 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 229 mm |
| Jarrujärjestelmä | Bosch |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Seisontajarrukahvalla |
| Pakkauspituus | 19.8 cm |
| Pakkausleveys | 12.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 8.2 cm |
| Paino | 1.88 kg |
Shipping Details
| Weight | 1.872 Kg |
| Customs Code | 870830 |
€62.64
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DACIA
RENAULT
Cross-Reference Numbers
A.Z. Meisterteile
AZMT440261507
ABE
APEC
SHU869
ASHIKA
BENDIX Braking
BXS1299
BORG & BECK
BBS6507
BOSCH
BREMBO
BREMSI
GF0447
CIFAM
153535
DACIA
440607493R
DANAHER
DBS10422
DELPHI
E.T.F.
090748
EUROBRAKE
58492739848
EUROREPAR
1679782580
FTE
9100132
GIRLING
5184554
HELLA
355022261
8DB355022261
HELLA PAGID
355022261
8DB355022261
JAPANPARTS
JAPKO
JURID
KAWE
01131
LPR
MOTAQUIP
LVBS839
MOTRIO
8550501751
NK
2739848
PAGID
H1836
H1836N
RAICAM
2968
RA26980
RA29680
REMSA
RENAULT
440605238R
440607862R
440A09374R
ROADHOUSE
STELLOX
000591SX
TEXTAR
91082900
98101082904
TRUSTING
088244
WOKING
Z444400
ZIMMERMANN
fri.tech.
1088244
16491
Fit Vehicles
DACIA
25 vehicles
DUSTER
2010 - ...
RENAULT
3 vehicles
DUSTER
2011 - 2024
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DUSTER (HM_) 1.5 dCi 110 4x4 (HMAB) | 2018-01 - 2024-07 | 80 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 1.5 dCi 4x4 | 2011-06 - 2018-01 | 66 | 1461 | ||
| DUSTER (HS_) 2.0 4x4 | 2011-10 - 2018-01 | 105 | 1998 |
Alternatives
€36,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€34,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€22,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,86
Lähetys seuraavana arkipäivänä