Etuakseli, oikea
No longer deliverable by the manufacturer
on korvannut tämän tuotteen
6260392
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Etuakseli, oikea |
| Jarrusatulamäntäläpimitta | 57 mm |
| Jarrusatulatyyppi | Jarrusatula |
| Jarrujärjestelmä | NBK |
| Jarrulevypaksuudelle | 25 mm |
| Jarrulevyläpimitalle | 283 mm |
| parilliset tuotenumerot | 6250391 |
Shipping Details
| Weight | 3.68 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Germany |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MAZDA
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
ALANKO
313754
ASHUKI by Palidium
M453-55NEW
BLUE PRINT
BOSCH
BRAXIS
AG0569
BREMBO
BUDWEG CALIPER
COMLINE
CBC111R
DRI
EAI
2634004
ELSTOCK
ERA Benelux
BC63497
FEBI BILSTEIN
FERODO
FTE
GENERAL RICAMBI
HELLA
8AC 355 392-581
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
694945J
KAWE
343497
LAUBER
LPR
PF12490
MAZDA
GJ6E3361XB
GJ6E3361XC
NIPPARTS
N3223031
NK
QUINTON HAZELL
QBS7664
RE-EX
TCA3400
REMY
DC83497
SHAFTEC
BC8645R
STELLOX
05-90387-SX
TEXTAR
38139900
TRISCAN
TRW
ZIMMERMANN
sbs
13012132126
Fit Vehicles
MAZDA
22 vehicles
6
2002 - 2008
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 6 Sedan (GG) 1.8 | 2002-08 - 2007-08 | 88 | 120 | 1798 | |
| 6 Sedan (GG) 2.0 (GGEP, GG10) | 2002-06 - 2007-08 | 104 | 141 | 1999 | |
| 6 Sedan (GG) 2.0 (GGEP, GG10) | 2005-03 - 2007-08 | 108 | 147 | 1999 | |
| 6 Sedan (GG) 2.0 DI (GG14) | 2002-06 - 2007-08 | 100 | 136 | 1998 | |
| 6 Sedan (GG) 2.0 DI (GG14) | 2002-08 - 2007-08 | 89 | 121 | 1998 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) | 2002-08 - 2005-02 | 100 | 136 | 1998 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) | 2002-08 - 2007-08 | 89 | 121 | 1998 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.0 DI (GY19) | 2005-06 - 2007-08 | 105 | 143 | 1998 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.3 (GY3W, GY10) | 2002-01 - 2008-02 | 122 | 166 | 2261 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.3 AWD (GY3W) | 2002-11 - 2007-08 | 119 | 162 | 2261 | |
| 6 Sedan (GG) 2.0 DI (GG14) | 2005-06 - 2007-08 | 105 | 143 | 1998 | |
| 6 Sedan (GG) 2.3 (GG3P) | 2002-06 - 2007-08 | 122 | 166 | 2261 | |
| 6 Hatchback (GG) 1.8 | 2002-08 - 2007-08 | 88 | 120 | 1798 | |
| 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) | 2002-08 - 2007-08 | 104 | 141 | 1999 | |
| 6 Hatchback (GG) 2.0 (GGES) | 2005-03 - 2007-08 | 108 | 147 | 1999 | |
| 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) | 2002-08 - 2007-08 | 100 | 136 | 1998 | |
| 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) | 2002-08 - 2007-08 | 89 | 121 | 1998 | |
| 6 Hatchback (GG) 2.0 DI (GG14) | 2005-06 - 2007-08 | 105 | 143 | 1998 | |
| 6 Hatchback (GG) 2.3 (GG3S) | 2002-08 - 2007-08 | 122 | 166 | 2261 | |
| 6 Station Wagon (GY) 1.8 | 2002-08 - 2007-08 | 88 | 120 | 1798 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) | 2002-08 - 2007-08 | 104 | 141 | 1999 | |
| 6 Station Wagon (GY) 2.0 (GYEW) | 2005-03 - 2007-08 | 108 | 147 | 1999 |
Alternatives
€73,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€95,88
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€123,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€96,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€74,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä