Vasen
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Vasen |
| Paino | 0.76 kg |
| Ulkokierre | M8 x 1,25 mm |
| Käyttö | Hydraulinen |
| Kiinnitysmalli | Hydrolaakeri |
| Paino | 760 g |
Shipping Details
| Weight | 0.812 Kg |
| Customs Code | 401699 |
| Country of Origin | Spain |
€21.47
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AUDI
SKODA
VAG
VW
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
17730
AUDI
8D0 199 379 A
8D0 199 379 AC
8D0 199 379 AE
8D0 199 379 AQ
8D0 199 379 AR
8D0 199 379 G
8D0 199 379 J
8D0 199 379 R
8D0 199 379 S
8D0 199 379A
8D0 199 379AQ
8D0 199 379G
8D0 199 379J
8D0 199 379S
8D0199379A
8D0199379AQ
8D0199379G
8D0199379J
8D0199379S
BIRTH
5917
BORG & BECK
BEM3170
CAUTEX
460158
CORTECO
DYS
71-22686
71-26128
FARE SA
2520
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
FEM3170
GOOM
EM-0168
HUTCHINSON
LEMFÖRDER
METZGER AUTOTEILE
MEYLE
OCAP
OPTIMAL
ORIGINAL IMPERIUM
PLYOM
P460158
QUINTON HAZELL
EM4125
RUVILLE
SASIC
SEAT
8D0 199 379 AR
8D0199379A
8D0199379G
8D0199379J
8D0199379S
SKODA
8D0 199 379 A
8D0 199 379 AE
8D0 199 379 AQ
8D0 199 379 AR
8D0 199 379 G
8D0 199 379 J
8D0 199 379 S
8D0199379A
8D0199379AQ
8D0199379G
8D0199379J
8D0199379S
STC
T404130
SWAG
TALOSA
61-05315
61-11484
TRICLO
363903
UNIGOM
396199
VAG
8D0199379AQ
VAICO
VW
8D0 199 379 A
8D0 199 379 AC
8D0 199 379 AE
8D0 199 379 AQ
8D0 199 379 AR
8D0 199 379 G
8D0 199 379 J
8D0 199 379 R
8D0 199 379 S
8D0 199 379A
8D0 199 379AQ
8D0 199 379G
8D0 199 379J
8D0 199 379S
8D0199379A
8D0199379AQ
8D0199379G
8D0199379J
8D0199379S
Fit Vehicles
Alternatives
€23,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€21,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,51
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€23,38
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€24,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä