Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Vedenerottimella |
| Materiaali | Alumiini |
| Kylmäaine | R 134a |
| Sisääntulon läpimitta | 11.8 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 8.7 mm |
| Verkon syvyys | 12 mm |
| Verkon pituus | 610 mm |
| Verkon leveys | 416 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.206 Kg |
| Weight Volumetric | 19.236 Kg |
| Customs Code | 841590 |
| Country of Origin | China |
€82.24
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
43170
43313
AKS DASIS
012004N
012006N
ALFA ROMEO
50507287
50507288
60694767
60698005
AVA Clever Choice
AL5097
AL5097D
ALA5097
ALA5097D
DELPHI
DENSO
FRIGAIR
08132014
08132017
MAGNETI MARELLI
NRF
VALEO
VAN WEZEL
Fit Vehicles
ALFA ROMEO
46 vehicles
159
2005 - 2012
BRERA
2006 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B) | 2009-05 - 2010-06 | 125 | 170 | 1956 | |
| BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXD12) | 2006-01 - 2011-03 | 147 | 200 | 2387 | |
| BRERA (939_) 2.4 JTDM 20V (939DXD1B, 939DXM1B) | 2007-05 - 2011-03 | 154 | 210 | 2387 | |
| BRERA (939_) 3.2 JTS (939DXG2B, 939DXG1B) | 2008-03 - 2010-06 | 191 | 260 | 3195 | |
| BRERA (939_) 3.2 JTS Q4 (939.DXG22) | 2006-01 - 2011-05 | 191 | 260 | 3195 | |
| BRERA (939_) 1.8 TBi (939DXN1B) | 2009-05 - 2010-06 | 147 | 200 | 1742 | |
| BRERA (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) | 2008-03 - 2010-06 | 120 | 163 | 1956 |
SPIDER
2006 - 2011
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SPIDER (939_) 1.8 TBi (939DXN1B) | 2009-05 - 2011-03 | 147 | 200 | 1742 | |
| SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXQ1B) | 2009-04 - 2011-03 | 120 | 163 | 1956 | |
| SPIDER (939_) 2.0 JTDM (939DXP1B, 939EXP1B) | 2009-05 - 2010-06 | 125 | 170 | 1956 | |
| SPIDER (939_) 2.2 JTS (939EXB1B, 939EXB11) | 2006-03 - 2011-03 | 136 | 185 | 2198 | |
| SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939EXD1B, 939EXD12) | 2006-03 - 2011-03 | 147 | 200 | 2387 | |
| SPIDER (939_) 2.4 JTDM (939DXM1B, 939EXM1B) | 2008-03 - 2011-03 | 154 | 210 | 2387 | |
| SPIDER (939_) 3.2 JTS (939EXG2B) | 2008-03 - 2011-03 | 191 | 260 | 3195 | |
| SPIDER (939_) 3.2 JTS Q4 (939EXG2B, 939EXG22) | 2006-03 - 2011-03 | 191 | 260 | 3195 |
Alternatives
€84,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€89,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€79,09
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€101,68
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€214,88
Lähetys 28 business days