Tiedot tuotteesta
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Vedenerottimella |
| Verkon pituus | 655 mm |
| Verkon leveys | 341 mm |
| Verkon syvyys | 12 mm |
| Kylmäaine | R 1234yf |
| Kylmäaine | R 134a |
| Sisääntulon läpimitta | 15.3 mm |
| Poistopuolen läpimitta | 13.7 mm |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Tiivisterenkaalla |
Shipping Details
| Weight | 2.786 Kg |
| Weight Volumetric | 16.716 Kg |
| Customs Code | 870891 |
| Country of Origin | China |
€82.10
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
Cross-Reference Numbers
4SEASONS
43652
AKS DASIS
042033N
AUDI
8W0816421C
8W0816421J
8W0816421M
AUTOGAMMA
107993
AVA Clever Choice
AI5439D
DENSO
HELLA
8FC351011734
JDEUS
M7010620
KOYORAD
CD441198
MAGNETI MARELLI
MAHLE
NISSENS
NRF
THERMOTEC
VALEO
VAN WEZEL
Fit Vehicles
AUDI
89 vehicles
A4
2015 - ...
A5
2016 - ...
A6
2018 - ...
A7
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| A7 Sportback (4KA) 45 TDI Mild Hybrid quattro | 2018-06 - ... | 170 | 2967 | ||
| A7 Sportback (4KA) RS7 TFSI Mild Hybrid quattro | 2019-10 - ... | 441 | 3996 | ||
| A7 Sportback (4KA) 45 TDI Mild Hybrid quattro | 2021-01 - ... | 180 | 2967 | ||
| A7 Sportback (4KA) 55 TFSI Mild Hybrid quattro | 2017-10 - ... | 250 | 2995 | ||
| A7 Sportback (4KA) 50 TDI Mild Hybrid quattro | 2017-10 - ... | 210 | 2967 |
Alternatives
€118,02
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€104,77
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€137,72
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,03
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€88,39
Lähetys seuraavana arkipäivänä