Taka-akseli
Mitat ja koko
| keskittämisläpimitta | 132 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Asennuspuoli | Taka-akseli |
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 280 mm |
| Jarrurummun halkaisija, ulkopuoli | 320 mm |
| Jarrurummun korkeus sisä | 69 mm |
| Jarrurummun korkeus yht. | 105 mm |
| Reikäympyrä-Ø | 170 mm |
| Reikien määrä | 5 |
Shipping Details
| Weight | 0.2 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€52.50
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
329244 B
BOSCH
BREMBO
DELPHI
GIRLING
DB 4258
JURID
329244 J
LPR
MINTEX
MBD307
OPEL
4500099
9160399
PEX
150.056
REMSA
7106.00
RENAULT
77 00 302 145
ROADHOUSE
TEXTAR
VAUXHALL
4500099
9160399
sbs
Fit Vehicles
OPEL
28 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
11 vehicles
MASTER
1997 - 2006
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MASTER II Umpikori (FD) 1.9 dTI (FD0L) | 1997-12 - 2002-03 | 59 | 80 | 1870 | |
| MASTER II Umpikori (FD) 2.2 dCI 90 (FD0G, FD0N, FD2G, FD2N, FD3G, FD3N) | 1997-12 - 2006-10 | 66 | 90 | 2188 | |
| MASTER II Umpikori (FD) 2.5 D (FD0A, FD0E, FD2E, FD3E) | 1998-07 - 2001-01 | 59 | 80 | 2499 | |
| MASTER II Umpikori (FD) 2.8 dTI (FD0C, FD0F, FD2B, FD2F, FD3C, FD3F) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MASTER II Bussi (JD) 1.9 dTI (JD0L, JD1L) | 1997-12 - 2002-03 | 59 | 80 | 1870 | |
| MASTER II Bussi (JD) 2.2 dCI 90 (JD0G, JD0N, JD1N) | 1997-12 - 2006-09 | 66 | 90 | 2188 | |
| MASTER II Bussi (JD) 2.5 D (JD1A, JD0E, JD0A, JD1E) | 1998-07 - 2001-01 | 59 | 80 | 2499 | |
| MASTER II Bussi (JD) 2.8 dTI (JD0B, JD0F, JD1B, JD1F) | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 | |
| MASTER II Lava / alusta (ED/HD/UD) 2.2 dCI 90 (ED0G, ED0N, HD0G, HD0N, HD1G, HD1N, UD0G,... | 1997-12 - 2006-09 | 66 | 90 | 2188 | |
| MASTER II Lava / alusta (ED/HD/UD) 2.5 D | 1998-07 - 2001-01 | 59 | 80 | 2499 | |
| MASTER II Lava / alusta (ED/HD/UD) 2.8 dTI | 1998-07 - 2001-10 | 84 | 114 | 2799 |
Alternatives
€65,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€60,09
Lähetys 28 business days
€48,46
Lähetys 28 business days
€78,14
Lähetys 28 business days
€103,49
Lähetys 28 business days