Mitat ja koko
| Korkeus | 83.5 | mm |
| Leveys | 363 | mm |
| Pituus | 406.4 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Materiaali tiiviste | Muovi |
| Pakkausleveys | 10.50 cm |
| Nettopaino | 1087 g |
| Pakkauspituus | 37.5 cm |
| Pakkauskorkeus | 41.50 cm |
Shipping Details
| Weight | 1.453 Kg |
| Weight Volumetric | 3.633 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Austria |
€41.25
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
BENTLEY
CUPRA
PORSCHE
Cross-Reference Numbers
AUDI
BENTLEY
4M0133843E
4M0133843G
BOSCH
F026400820
S0820
CUPRA
4M0133843D
4M0133843E
4M0133843G
MECAFILTER
EL9711
MULLER FILTER
PA3875
PORSCHE
95813384300
PAB133843A
TECNECO FILTERS
AR2279
VW
WEGA
JFA0A17
WILMINK GROUP
WG2260062
WG2326060
Fit Vehicles
AUDI
7 vehicles
Q7
2019 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 55 TFSI Mild Hybrid quattro | 2019-07 - ... | 250 | 2995 | ||
| Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 55 TFSI e quattro | 2019-11 - ... | 280 | 2995 | ||
| Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) 60 TFSI e quattro | 2019-11 - ... | 335 | 2995 | ||
| Q7 (4MB, 4MG, 4MQ) SQ7 quattro | 2020-02 - ... | 373 | 3996 |
Q8
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| Q8 (4MN, 4MT) 55 TFSI Mild Hybrid quattro | 2018-02 - ... | 250 | 2995 | ||
| Q8 (4MN, 4MT) RS FSI Mild Hybrid quattro | 2019-09 - ... | 441 | 3996 | ||
| Q8 (4MN, 4MT) SQ8 quattro | 2020-02 - ... | 373 | 3996 |
BENTLEY
2 vehicles
BENTAYGA
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BENTAYGA (4V1) 3.0 Hybrid | 2019-01 - ... | 330 | 2995 | ||
| BENTAYGA (4V1) 4.0 | 2018-01 - ... | 404 | 3996 |
PORSCHE
20 vehicles
CAYENNE
2017 - ...
VW
3 vehicles
TOUAREG
2018 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 TSI 4motion | 2018-03 - ... | 250 | 2995 | ||
| TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 eHybrid 4motion | 2020-11 - ... | 280 | 2995 | ||
| TOUAREG (CR7, RC8) 3.0 R 4motion | 2020-09 - ... | 340 | 2995 |
Alternatives
€28,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€95,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€49,17
Lähetys 2 business days
€40,26
Lähetys 2 business days
€41,00
Lähetys 28 business days