Mitat ja koko
| Korkeus | 32.2 | mm |
| Leveys | 222 | mm |
| Pituus | 414.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Materiaali tiiviste | vaahtomuovi / kova vaahtomuovi |
| Pakkauspituus | 23.0 cm |
| Nettopaino | 265 g |
| Pakkausleveys | 4.00 cm |
| Pakkauskorkeus | 42.00 cm |
| Käyttönumerot | 72377478 |
Shipping Details
| Weight | 0.36 Kg |
| Weight Volumetric | 0.9 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | France |
€12.69
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
Cross-Reference Numbers
A.L. FILTER
ALA18035
ALCO FILTER
BLUE PRINT
BOSCH
F026400505
S0505
CLEAN FILTERS
MA3488
COMLINE
EAF942
CoopersFiaam
PA7306
FEBI BILSTEIN
FILTRON
FRAM
CA12035
HENGST FILTER
MAGNETI MARELLI
MANN-FILTER
MECAFILTER
ELP9447
MERCEDES-BENZ
2740900051
2740902100
6510900051
A2740900051
A6510900051
MEYLE
MISFAT
MOTAQUIP
LVFA1633
PURFLUX
RYCO
A2018
SCT - MANNOL
SB2376
SOFIMA
SWAG
10949660
TECNOCAR
A2570
TRUCKTEC AUTOMOTIVE
UFI
VAICO
WEGA
FAP9110
WIX FILTERS
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
76 vehicles
MARCO
2015 - ...
V-CLASS
2014 - ...
VITO
2014 - ...
Alternatives
€11,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,21
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,17
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,37
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä