Mitat ja koko
| Korkeus | 58.5 | mm |
| Leveys | 190 | mm |
| Pituus | 246.0 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Materiaali tiiviste | vaahtomuovi / kova vaahtomuovi |
| Nettopaino | 164 g |
| Pakkauspituus | 22.0 cm |
| Pakkauskorkeus | 25.50 cm |
| Pakkausleveys | 6.00 cm |
| Käyttönumerot | 70544739 |
Shipping Details
| Weight | 0.26 Kg |
| Weight Volumetric | 0.65 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | China |
€13.43
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ALCO FILTER
BLUE PRINT
BOSCH
F026400229
S0229
COMLINE
EAF779
COOPERS
PA7454
CoopersFiaam
PA7454
FEBI BILSTEIN
FIRST LINE
BFA2387
FRAM
HENGST FILTER
HIFI FILTER
SA 4104
MANN-FILTER
C2439
C2439/1
MECAFILTER
ELP9285
MEYLE
MOTAQUIP
LVFA1440
MULLER FILTER
PA3365
PURFLUX
RENAULT
165463884R
7701071367
8200820860
8200885185
SCT - MANNOL
SB2333
SOFIMA
SogefiPro
PA7454
TECNOCAR
A2155
UFI
VAICO
WIX FILTERS
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
1 vehicles
CITAN
2021 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CITAN Umpikori/tila-auto (W420) 1.5 112 CDI (420.633, 420.635) | 2021-09 - ... | 85 | 1461 |
RENAULT
27 vehicles
GRAND
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) | 2009-04 - 2016-09 | 118 | 160 | 1995 | |
| GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) | 2009-02 - 2016-09 | 110 | 150 | 1995 |
MEGANE
2008 - 2016
SCÉNIC
2009 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0Y, JZ26) | 2009-02 - 2016-09 | 110 | 150 | 1995 | |
| SCÉNIC III (JZ0/1_) 2.0 dCi (JZ0L) | 2009-04 - 2016-09 | 118 | 160 | 1995 |
Alternatives
€14,28
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,54
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,00
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,27
Lähetys seuraavana arkipäivänä