Mitat ja koko
| Korkeus | 173.0 | mm |
| Korkeus 1 | 151 | mm |
| Ulkoläpimitta | 218.0 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Suodatintyyppi | Suodatinpanos |
| Sisäläpimitta 1 | 121 mm |
| Pakkauskorkeus | 18.00 cm |
| Pakkauspituus | 22.5 cm |
| Pakkausleveys | 22.50 cm |
| Nettopaino | 720 g |
| Käyttönumerot | 70540436 |
Shipping Details
| Weight | 0.915 Kg |
| Weight Volumetric | 2.288 Kg |
| Customs Code | 842131 |
| Country of Origin | Austria |
€29.40
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD USA
MAZDA
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
A.L. FILTER
ALA8699/1
HP2623
ACDelco
PC3318E
ALCO FILTER
AMC Filter
ASHIKA
BALDWIN
RS10035
BLUE PRINT
BOSCH
CHAMPION
CLEAN FILTERS
MA3244
COMLINE
CTY12190
COOPERS
AG1785
FL9157
CROSLAND
8554
CROSLAND FILTERS
8554
CoopersFiaam
AG1785
FL9157
DONALDSON
P902609
FEBI BILSTEIN
FILTRON
FIRST LINE
BFA2107
FLEETGUARD
FORD
1449296
5149318
6M349601AA
6M349601AB
FORD USA
1449296
5149318
6M349601AA
6M349601AB
FRAM
HENGST FILTER
JAPANPARTS
FA259S
JFA259S
K&N Filters
KOLBENSCHMIDT
4471AR
50014471
MAGNETI MARELLI
MAZDA
WE0113Z40
WE0113Z409A
WE0113Z40TT
MEAT & DORIA
MECAFILTER
EL9149
MEYLE
MFILTER
A8024
MISFAT
MOTAQUIP
VFA1221
NIPPARTS
NPS
T132A108
PARTS-MALL
PAF097
PURFLUX
SCT - MANNOL
SB3280
SOFIMA
TECNOCAR
A2280
TOYOTA
170800L081
178010C010
178010C020
178010C030
UFI
UNIPART
GFE4213
VIC
A1028
WIX FILTERS
W49165BR
WA9644
Fit Vehicles
FORD
4 vehicles
RANGER
2006 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RANGER (ET) 2.5 TDdi | 2006-05 - 2012-07 | 105 | 143 | 2499 | |
| RANGER (ET) 3.0 TDCi | 2006-05 - 2012-07 | 115 | 156 | 2953 | |
| RANGER (ET) 2.5 TDCi 4x4 | 2006-05 - 2012-07 | 105 | 143 | 2499 | |
| RANGER (ET) 3.0 TDCi 4x4 | 2006-05 - 2012-07 | 115 | 156 | 2953 |
MAZDA
3 vehicles
BT-50
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BT-50 Lava / alusta (CD, UN) 2.5 CDVi (UNY0W3) | 2006-12 - ... | 105 | 2500 | ||
| BT-50 Avolava (CD, UN) 2.5 MRZ-CD (UNY0W3) | 2006-08 - 2013-06 | 105 | 143 | 2499 | |
| BT-50 Avolava (CD, UN) 2.5 MRZ-CD 4x4 (UNY0W3) | 2006-12 - 2015-12 | 105 | 143 | 2499 |
TOYOTA
13 vehicles
FORTUNER
2004 - 2015
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| FORTUNER (_N5_, _N6_) 2.7 (TGN61_, TGN61R) | 2004-06 - 2015-05 | 118 | 2694 | ||
| FORTUNER (_N5_, _N6_) 2.7 4WD (TGN51_, TGN51R) | 2004-06 - 2015-05 | 118 | 2694 |
HILUX
2005 - ...
Alternatives
€13,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,73
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€18,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä