Tämä on yksi jarrulevy. Jos aiot vaihtaa koko akselin levyt, pitää sinun ostaa kaksi tuotetta.
Mitat ja koko
| Jarrulevyn paksuus | 30 | mm |
| Korkeus | 52 | mm |
| Ulkoläpimitta | 325 | mm |
| Vähimmäispaksuus | 28 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrulevytyyppi | Tuuletettu |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | ilman ruuveja |
| Reikäympyrä-Ø | 108 mm |
| Reikien määrä | 5 |
| Määräyksikkö | Kappale |
| Pinta | pinnoitettu |
| Versio | JC |
| Paino | 11.11 kg |
| Reiän halkaisija | 64 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 34 cm |
| Pakkausleveys | 34 cm |
| Pakkauskorkeus | 8 cm |
Shipping Details
| Weight | 10.9 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€73.34
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LAND ROVER
ROVER
Cross-Reference Numbers
APEC
DSK3117
SDK6807
ATE
BENDIX Braking
BDS1519HC
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
COMLINE
ADC1287V
AND7012
DELPHI
FEBI BILSTEIN
FERODO
HELLA PAGID
JAGUAR
J9C2136
JAPANPARTS
LAND ROVER
LR059122
LPR
MINTEX
MDC3014C
National
NBD1947
REMSA
ROVER
LR059122
TEXTAR
TRW
ZIMMERMANN
Fit Vehicles
JAGUAR
4 vehicles
E-PACE
2017 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-PACE (X540) 1.5 P160 MHEV | 2020-11 - ... | 118 | 1497 | ||
| E-PACE (X540) 2.0 D150 | 2017-09 - ... | 110 | 1999 | ||
| E-PACE (X540) 2.0 D150 AWD | 2017-09 - ... | 110 | 1999 | ||
| E-PACE (X540) 2.0 D180 AWD | 2017-09 - ... | 132 | 1999 |
LAND ROVER
39 vehicles
DISCOVERY
2014 - ...
RANGE
2011 - 2019
Alternatives
€71,11
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€106,70
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,82
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€59,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€62,81
Lähetys seuraavana arkipäivänä