Mitat ja koko
| Pituus | 72.3 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Sylinterin halkaisija | 88 mm |
| Vakiomitta | STD |
| Puristuskorkeus | 42.3 mm |
| Venttiilitilasyvyys 1 | 2.3 mm |
| Venttiilitilasyvyys 2 | 1.9 mm |
| Syvennys 1 | 14.1 mm |
| Syvennysläpimitta | 46 mm |
| Pultinpituus | 70 mm |
| Pultin läpimitta | 30 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Männänrenkailla |
Shipping Details
| Weight | 0.981 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
€86.63
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
SML
Cross-Reference Numbers
KOLBENSCHMIDT
MERCEDES-BENZ
6110301017
6460300117
6460300917
NÜRAL
Purolator India
004 59 00
SML
801015-00-1
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
38 vehicles
C-CLASS
2007 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| C-SARJA T-Model (S204) C 200 CDI (204.207) | 2007-08 - 2009-12 | 100 | 136 | 2148 | |
| C-SARJA T-Model (S204) C 220 CDI (204.208) | 2007-08 - 2008-11 | 120 | 163 | 2148 | |
| C-SARJA T-Model (S204) C 220 CDI (204.208) | 2007-08 - 2008-11 | 125 | 170 | 2148 | |
| C-SARJA (W204) C 200 CDI (204.007, 204.006) | 2007-01 - 2009-12 | 100 | 136 | 2148 | |
| C-SARJA (W204) C 220 CDI (204.008) | 2007-01 - 2008-11 | 120 | 163 | 2148 | |
| C-SARJA (W204) C 220 CDI (204.008) | 2007-01 - 2008-11 | 125 | 170 | 2148 |
CLK
2005 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) | 2005-01 - 2009-05 | 100 | 136 | 2148 | |
| CLK (C209) CLK 220 CDI (209.308) | 2005-01 - 2009-05 | 110 | 150 | 2148 |
E-CLASS
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA (W211) E 200 CDI (211.007) | 2006-04 - 2008-12 | 100 | 136 | 2148 | |
| E-SARJA (W211) E 220 CDI | 2003-03 - 2008-12 | 120 | 163 | 2149 | |
| E-SARJA (W211) E 220 CDI (211.008) | 2006-04 - 2008-12 | 125 | 170 | 2148 | |
| E-SARJA Lava / alusta (VF211) E 220 CDI (211.608) | 2006-04 - 2009-07 | 125 | 2148 | ||
| E-SARJA T-Model (S211) E 200 CDI (211.207) | 2006-04 - 2009-07 | 100 | 136 | 2148 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 220 T CDI | 2003-03 - 2009-07 | 120 | 163 | 2148 | |
| E-SARJA T-Model (S211) E 220 T CDI (211.208) | 2006-04 - 2009-07 | 125 | 170 | 2148 |
SPRINTER
2006 - 2019
Alternatives
€103,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€103,90
Lähetys 2 business days