Mitat ja koko
| Pituus | 71.25 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Sylinterin halkaisija | 89 mm |
| Vakiomitta | STD |
| Puristuskorkeus | 44.75 mm |
| Syvennys 1 | 16.73 mm |
| Venttiilitilasyvyys 1 | 0.3 mm |
| Pultin läpimitta | 28 mm |
| Pultinpituus | 70 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Männänrenkailla |
| Korvaava tuote/korvaava tiedote 2 | Männänrengasuralla |
Shipping Details
| Weight | 0.902 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Germany |
€130.52
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
SML
Cross-Reference Numbers
AE
8770458
KOIVUNEN OY
206280
KOLBENSCHMIDT
MAHLE
MERCEDES-BENZ
6020300517
6020300617
6020300717
6020300917
6020301017
6023030817
NÜRAL
8774310000
8774310022
SML
801071-00-1
Fit Vehicles
DAEWOO
1 vehicles
REXTON
2002 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| REXTON (GAB_) 2.9 TD | 2002-04 - ... | 88 | 2874 |
MERCEDES-BENZ
34 vehicles
E-CLASS
1996 - 1999
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| E-SARJA Lava / alusta (VF210) E 290 TD (210.617) | 1996-07 - 1999-07 | 95 | 2874 | ||
| E-SARJA T-Model (S210) E 290 T Turbo-D (210.217) | 1996-06 - 1999-07 | 95 | 129 | 2874 | |
| E-SARJA (W210) E 290 Turbo-D (210.017) | 1996-03 - 1999-07 | 95 | 129 | 2874 |
SPRINTER
1995 - 2006
Alternatives
€70,89
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€121,04
Lähetys 2 business days
€119,17
Lähetys 28 business days