Tiedot tuotteesta
| Pitkä malli | |
| Sylinterin halkaisija | 86 mm |
| Reikien väli | 160 mm |
| Kiristysmomentti | 70 |
| Käsittely | taottu |
| Paino | 873 g |
| Käsittely | krakattu |
| Kiertokankirakenne | Kiertokanki vinolla yläpäällä |
Shipping Details
| Weight | 0.88 Kg |
| Customs Code | 840999 |
| Country of Origin | Turkey |
€66.20
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 7 business days
- Näytä toimituskulut
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
BBT
BMY0805
BSG
BSG 30-106-008
ET ENGINETEAM
OM0031
FIAT
0603 97
0603 98
9659672280
9661857980
9661858180
9667060880
9667060980
9667061080
FORD
1377618
1548564
1614885
1S7Q6200CBA
KOLBENSCHMIDT
WILMINK GROUP
WG1463183
WG1476016
WG2136292
Fit Vehicles
CITROËN
6 vehicles
JUMPER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| JUMPER III Lava / alusta 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - 2012-12 | 74 | 101 | 2198 | |
| JUMPER III Bussi 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| JUMPER III Umpikori 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 |
FORD
21 vehicles
MONDEO
2004 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi | 2004-09 - 2007-03 | 114 | 155 | 2198 | |
| MONDEO III Sedan (B4Y) 2.2 TDCi | 2004-09 - 2007-03 | 114 | 155 | 2198 | |
| MONDEO III (B5Y) 2.2 TDCi | 2004-09 - 2007-03 | 110 | 150 | 2198 | |
| MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi | 2004-09 - 2007-03 | 110 | 150 | 2198 | |
| MONDEO III Turnier (BWY) 2.2 TDCi | 2004-09 - 2007-03 | 114 | 155 | 2198 | |
| MONDEO III Sedan (B4Y) 2.2 TDCi | 2004-09 - 2007-03 | 110 | 150 | 2198 |
TRANSIT
2006 - 2014
PEUGEOT
6 vehicles
BOXER
2006 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Bussi 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 | |
| BOXER Lava / alusta 2.2 HDi 120 | 2006-04 - 2016-12 | 88 | 120 | 2198 | |
| BOXER Umpikori 2.2 HDi 100 | 2006-04 - ... | 74 | 101 | 2198 |
Alternatives
€55,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä