Mitat ja koko
| Leveys | 65 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 280 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Pyörän jarrun sylinterillä |
| Lisätarvike/lisätieto | Säätöelementillä |
| Reiän halkaisija | 24 mm |
| Asennusmalli | Esiasennettu |
| Materiaali | Harmaa valurauta |
| Paino | 2.4 kg |
| Ammattilaisen on tehtävä asennus/irrotus! |
Shipping Details
| Weight | 3.302 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€147.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
1390106
ATE
03052013233
691323
BENDIX
362302B
381369B
BENDIX Braking
BXK1115
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBS6005
BBS6190
BBS6325
BOSCH
CHAMPION
DAHL
KP953
EUROREPAR
1611453380
FEBI BILSTEIN
FORD
1 014 317
1 570 221
7 125 123
94VX2200BB
GIRLING
5210733
5310733
HELLA
355 004-681
355004681
HELLA PAGID
JURID
LPR
OEK503
OPK417
METZGER AUTOTEILE
MGA
M724
MINTEX
MFR467
MFR492
MSK159
MSP207
MOTAQUIP
VBS467
VBS660
OPEL
16 05 981
45 01 145
45 01 146
91 61 445
91 61 446
93173181
OPTIMAL
BK5336
BK5336N
PAGID
H8935
H9185
Q0795
R1035
RAICAM
7450RP
REMSA
RENAULT
7701205290
ROADHOUSE
STELLOX
317101SX
STOP
381369S
TRUSTING
6337
6356
VALEO
554730
562636
VAUXHALL
16 05 981
45 01 145
45 01 146
91 61 445
91 61 446
93173181
fri.tech.
16356
Fit Vehicles
OPEL
31 vehicles
MOVANO
1998 - ...
RENAULT
31 vehicles
MASTER
1997 - 2011
Alternatives
€112,69
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€64,80
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,57
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€90,46
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€48,34
Lähetys seuraavana arkipäivänä