Mitat ja koko
| Leveys | 38 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrurummun halkaisija, sisäpuoli | 203 mm |
| Lisätarvike/lisätieto | Pyörän jarrun sylinterillä |
| Lisätarvike/lisätieto | Säätöelementillä |
| Reiän halkaisija | 17 mm |
| Asennusmalli | Esiasennettu |
| Jarrujärjestelmä | Lucas |
| Materiaali | Harmaa valurauta |
| Paino | 2.53 kg |
| Ammattilaisen on tehtävä asennus/irrotus! |
Shipping Details
| Weight | 2.385 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | China |
€78.36
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
DACIA
PEUGEOT
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ATE
03052035173
693517
BARUM
BAE5002
BENDIX
362318B
381415B
BENDIX Braking
BXK2074
BORG & BECK
BBS1047K
BOSCH
BREMBO
CITROËN
4241J5
4251J5
DACIA
6001547630
DAHL
KP951
EUROREPAR
1619603780
E170025
FEBI BILSTEIN
GIRLING
5210581
5310581
HELLA
355 004-431
355004431
HELLA PAGID
ICER
79KT0068C
LPR
MGA
PM726682
MOTAQUIP
LVWK43
PAGID
H8900
R0770
PEUGEOT
4241.J1
R BRAKE
79RBKT0068
RENAULT
7701203979
7701205720
7701206971
7701208111
STOP
381415S
TRUSTING
6181
WOKING
319903
SPK319903
Fit Vehicles
RENAULT
39 vehicles
CLIO
1998 - ...
TWINGO
1996 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| TWINGO I Umpimalli/viistoperä (S06_) 1.2 (S066, S068) | 1996-05 - 2004-08 | 43 | 1149 | ||
| TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C060) | 2004-08 - 2007-06 | 44 | 60 | 1149 | |
| TWINGO I (C06_) 1.2 16V (C06C, C06D, C06K) | 2001-01 - 2007-06 | 55 | 75 | 1149 | |
| TWINGO I (C06_) 1.2 (C066, C068) | 1996-05 - 2007-06 | 43 | 58 | 1149 | |
| TWINGO I (C06_) 1.2 (C067) | 1996-05 - 2007-03 | 40 | 54 | 1149 | |
| TWINGO I (C06_) 1.2 LPG | 2003-10 - 2007-06 | 44 | 60 | 1149 |
Alternatives
€81,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€91,01
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€63,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,36
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,97
Lähetys seuraavana arkipäivänä