Mitat ja koko
| Pituus | 168.00 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 35 A |
| Rihloja | 1 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 70.30 mm |
| Pistokemallin tunnus | PL09 |
| Liitin/puristin | Kierroslukumittariliittimellä |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 42.0 mm |
Shipping Details
| Weight | 4.36 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€102.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Includes core price €2,30
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
AMPERE
DAF
HITACHI
ISEKI
ISUZU
MASSEY FERGUSON
MAZDA
MITSUBISHI
NISSAN
Cross-Reference Numbers
ACDelco
DRA4311
DRA5411
AD KÜHNER
40105RI
40116RI
AMPERE
21662
BOSCH
BV PSH
145007040
145008040
CASCO
CAL35112
DAF
1516840R
DRI
224103352
224111402
526103552
582102202
582102352
582103352
ELSTOCK
251522
280680
281564
281698
EUROTEC
12060084
12060096
FARCOM
118218
118284
119087
119374
FRIESEN
2451305
2451310
2851114
2851135
9051114
9051304
9051305
9051310
HC-Cargo
112270
HC-PARTS
JA116IR
HERTH+BUSS ELPARTS
J5111014
J5111035
J5113010
J5213005
HITACHI
LR 120-15C
LR 135-105
LR 135-115
LR 135-116
LR 135-118
LR 135-124
LR 135-126
LR 135-127
LR 135-128
LR 135-58B
LR 135-74B
LR 135-86B
LR 135-86C
LR 135-86F
LR 135-95B
LR 140-133
LR13558
LR13574
LR13586
LR13591
LR13595
ISEKI
6581200338
6581200349
ISUZU
5-00181-010-0
5-81200-328-1
5-81200-338-0
5-81200-338-1
5-81200-341-0
5-81200-341-1
8-94171-778-0
8-94423-756-0
LUCAS ELECTRICAL
LRA00685
LRA01191
LRA01288
LRA01331
MASSEY FERGUSON
3282 883 M91
MAZDA
4828-18-300
D401-18-300
D401-18-300A
D501-18-300
F851-18-300
GE01-18-300
GE01-18-300A
H612-18-300
MITSUBISHI
A001T03476
A001T23377
A001T25077
A001T25083
A001T25087
A001T25097
A001T31374
A001T31377
A001T31685
A001T31699
A001T33277
A1T03476
A1T23377
A1T25077
A1T25083
A1T25087
A1T25097
A1T31374
A1T31377
A1T31685
A1T31699
A1T33277
NISSAN
23100 91109
34468 18200
34468 28200
QUINTON HAZELL
9051114
9051304
9051305
9051310
FRA673
QA0785
VALEO
436507
436530
WAI
1115201MI
12108N
12109N
12115N
12129N
1231201HI
1233201HI
1239101MI
14597N
14597R
14687N
2081021
2081029
YANMAR
12140077201
12408077201
12817177200
12827077200
12827077201
Fit Vehicles
Alternatives
€368,07
Lähetys 28 business days
€134,65
Lähetys 28 business days
€120,23
Lähetys 28 business days