Mitat ja koko
| Pituus | 160.00 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jännite | 14 V |
| Laturi varausvirta | 50 A |
| Rihloja | 4 kpl |
| Hihnapyörä-Ø | 55.00 mm |
| Pistokemallin tunnus | PL11 |
| Etäisyys hihnapyörästa laturiin | 37.5 mm |
Shipping Details
| Weight | 3.813 Kg |
| Customs Code | 851150 |
| Country of Origin | China |
€109.94
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys seuraavana arkipäivänä
- Näytä toimituskulut
- Helppo palautus
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MITSUBISHI
A001T01791
A001T02991
A001T03191
A001T03191ZC
A001T03195
A001T03195ZC
A001T04495
A005T07091
A005T07091A
A005T07091ZC
A005TA0791AC
A005TA0791ZC
A007T00191
A007T00591
A007T00598
A007T01991
A007T02491
A007T02491A
A007T02491B
A007T02591
A1T01791
A1T02991
A1T03191
A1T03191ZC
A1T03195
A1T03195ZC
A1T04495
A5T07091
A5T07091A
A5T07091ZC
A5TA0791AC
A5TA0791ZC
A7T00191
A7T00591
A7T00598
A7T01991
A7T02491
A7T02491A
A7T02491B
A7T02591
SUZUKI
Cross-Reference Numbers
ACDelco
DRA3119
DRA3336
AD KÜHNER
40682RI
BOSCH
0 986 038 151
0 986 038 220
0 986 038 471
9 120 334 317
9 120 334 318
AL4500X
AL4502X
F 042 302 013
F 042 A02 013
BV PSH
185502050
185505050
Bosch UP Test
ALT5025
CASCO
CAL35106
CAL40106
CAL47100
CEVAM
9317
DENSO
1002113800
1002113810
DRI
ERA
210048
210048A
EUROTEC
12060467
FARCOM
112217
119350
FRIESEN
3751807
3751809
9037561
9038220
9051807
9051809
9051810
HC-Cargo
111279
HC-PARTS
JA682IR
HERTH+BUSS ELPARTS
J5118007
J5118010
LUCAS ELECTRICAL
LEA0185
LRA02668
LRA02719
LRB00125
MITSUBISHI
A001T01791
A001T02991
A001T03191
A001T03191ZC
A001T03195
A001T03195ZC
A001T04495
A005T07091
A005T07091A
A005T07091ZC
A005TA0791AC
A005TA0791ZC
A007T00191
A007T00591
A007T00598
A007T01991
A007T02491
A007T02491A
A007T02491B
A007T02591
A1T01791
A1T02991
A1T03191
A1T03191ZC
A1T03195
A1T03195ZC
A1T04495
A5T07091
A5T07091A
A5T07091ZC
A5TA0791AC
A5TA0791ZC
A7T00191
A7T00591
A7T00598
A7T01991
A7T02491
A7T02491A
A7T02491B
A7T02591
QUINTON HAZELL
9038220
9051807
9051810
FRA750
QA3201
SPIDAN
5367
SUZUKI
31400 60A10 000
31400 60A11 000
31400 71C10 000
31400 71C20 000
31400-50G10
31400-60A00
31400-60A10
31400-60A11
31400-60A20
31400-60A21
31400-60B30
31400-60B31
31400-60B50
31400-60E10
31400-60E11
31400-71C10
31400-71C20
31400-71C30
31400-86520
31400-86521
3140060AC0
3140060AC1
WAI
1122901MI
1122902MI
1153701MI
1153702MI
1196101MI
13336N
13415N
13415R
Fit Vehicles
Alternatives
€220,55
Lähetys 28 business days