Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Pituus 1 | 1168 | mm |
| Pituus 1/pituus 2 | 1170/905 | mm |
| Pituus 2 | 905 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Paino | 0.094 kg |
| Pakkaustyyppi | Pussi |
| Pakkauspituus | 44 cm |
| Pakkausleveys | 10 cm |
| Pakkauskorkeus | 1 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.094 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
MERCEDES-BENZ
SMART
Cross-Reference Numbers
A.B.S.
AKRON-MALÒ
26261
APEC
CAB1295
ATE
BENDIX
433021B
BORG & BECK
BKB2281
BOSCH
CABOR
10.9832
CEF
DM02173
FTE
HP (ZEBRA)
KA90471
JURID
433021J
KAGER
19-1252
KAWE
DM02173
MAPCO
5788
METZGER AUTOTEILE
NK
PEX
4.1404
REMKAFLEX
58.1800
TECNOFLEX
142173
TEXTAR
TRISCAN
TRW
VAICO
Fit Vehicles
MERCEDES-BENZ
20 vehicles
V-CLASS
1996 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| V-SARJA (638/2) V 200 (638.214, 638.294) | 1997-02 - 2003-07 | 95 | 129 | 1998 | |
| V-SARJA (638/2) V 200 CDI (638.294) | 1999-03 - 2003-07 | 75 | 102 | 2148 | |
| V-SARJA (638/2) V 220 CDI (638.294) | 1999-03 - 2003-07 | 90 | 122 | 2148 | |
| V-SARJA (638/2) V 230 (638.234, 638.294) | 1996-10 - 2003-07 | 105 | 143 | 2295 | |
| V-SARJA (638/2) V 230 TD (638.274) | 1996-09 - 2003-07 | 72 | 98 | 2299 | |
| V-SARJA (638/2) V 280 (638.244, 638.294) | 1997-08 - 2003-07 | 128 | 174 | 2792 |
VITO
1996 - 2003
Alternatives
€16,60
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€15,67
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,47
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,59
Lähetys seuraavana arkipäivänä