Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | AP Lockheed |
| Kierremitta | 10 x 1 |
| Kiinnityrreikien etäisyys | 27 mm |
| Reiän halkaisija | 20.64 mm |
| Materiaali | Alumiini |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.205 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FIAT
Cross-Reference Numbers
AKRON-MALÒ
90349
ALFA ROMEO
0001472156080
0001479197080
0001486594080
1479197080
1486594080
APEC
BWC8131
BORG & BECK
BBW1947
BREMBO
A 12 666
A12666
CIFAM
FEBI BILSTEIN
FTE
LPR
METELLI
MOTAQUIP
VWC936
NUOVA TECNODELTA
3128
TEXTAR
34126900
TRUSTING
CF1019
VW
1J0611701
1J0611701N
1JD611701
fri.tech.
CF1019
Fit Vehicles
FIAT
69 vehicles
500
2007 - ...
500L
2012 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) | 2017-04 - ... | 59 | 80 | 875 | |
| 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYB1B) | 2012-09 - ... | 70 | 95 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet (199.LYM11, 199.LYM1A) | 2014-06 - ... | 70 | 95 | 1248 | |
| 500L (351_, 352_) 1.4 (199LYF1B) | 2013-10 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 0.9 Natural Power (199LYC1B) | 2013-03 - ... | 63 | 86 | 875 | |
| 500L (351_, 352_) 1.4 LPG (199LYF1B) | 2014-02 - ... | 88 | 120 | 1368 | |
| 500L (351_, 352_) 1.3 D Multijet (199LXY1A, 199LXY11) | 2012-09 - ... | 62 | 84 | 1248 | |
| 500L (351_, 352_) 0.9 (199LYC1B) | 2012-09 - ... | 77 | 105 | 875 | |
| 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYD1B) | 2012-09 - 2018-05 | 77 | 105 | 1598 | |
| 500L (351_, 352_) 1.6 D Multijet (199LYE1B) | 2013-09 - ... | 88 | 120 | 1598 |
PANDA
2003 - ...
TIPO
2015 - ...
FORD
2 vehicles
KA
2008 - 2016
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| KA (RU8) 1.3 TDCi | 2008-10 - 2016-05 | 55 | 75 | 1248 | |
| KA (RU8) 1.2 | 2008-10 - 2016-05 | 51 | 69 | 1242 |
Alternatives
€11,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,98
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,05
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,55
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,81
Lähetys 28 business days