Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Läpimitta | 22 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | Bendix |
| Kierremitta | 10X1 |
| Materiaali | Valurauta |
| Akseliväli | 25 mm |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.37 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
Cross-Reference Numbers
ATE
BENDIX
212079B
BREMBO
CIFAM
GIRLING
5006112
LANCIA
51917835
LPR
METELLI
TRW
VILLAR
6235745
Fit Vehicles
RENAULT
25 vehicles
5
1972 - 1985
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| 5 (122_) 1.0 (1222, 1392) | 1972-01 - 1985-12 | 32 | 44 | 956 | |
| 5 (122_) 1.1 (1227, 1397) | 1980-09 - 1985-12 | 33 | 45 | 1108 |
RAPID
1985 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| RAPID Umpikori/tila-auto (F40_, G40_) 1.0 | 1986-02 - 1992-05 | 27 | 37 | 956 | |
| RAPID Umpikori/tila-auto (F40_, G40_) 1.4 (F402) | 1985-07 - 1991-08 | 43 | 58 | 1397 | |
| RAPID Umpikori/tila-auto (F40_, G40_) 1.4 Cat (F407) | 1988-08 - 1998-03 | 43 | 58 | 1390 | |
| RAPID Umpikori/tila-auto (F40_, G40_) 1.4 (F40M) | 1986-03 - 1991-08 | 44 | 60 | 1397 | |
| RAPID Umpikori/tila-auto (F40_, G40_) 1.6 D (F404) | 1986-03 - 1998-08 | 40 | 55 | 1595 |
SUPER
1984 - 1996
Alternatives
€32,58
Lähetys 28 business days
€10,99
Lähetys 28 business days
€10,89
Lähetys 28 business days