Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 19.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Alumiini |
| OE-numerolle | 4755002050 |
| Paino | 0.24 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.268 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€22.64
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
VAUXHALL
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1429
BENDIX
214534B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1814
BBW1815
Brake ENGINEERING
WC1816BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GIRLING
5004294
5004295
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURATEK
JCY1124R
LANCIA
51941550
52033883
LPR
OPEL
562385
95510338
QUINTON HAZELL
BWC3776
REMSA
C1519.86
ROADHOUSE
1519.86
TEXTAR
TOYOTA
4755002050
TRUSTING
CF840
UNIPART
GWC2012
VAUXHALL
95510338
VILLAR
6235990
WOKING
C1519.86
fri.tech.
CF840
Fit Vehicles
HONDA
2 vehicles
CIVIC
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 i (EP1, EU7) | 2001-02 - 2005-09 | 55 | 75 | 1396 | |
| CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) | 2000-11 - 2005-09 | 66 | 90 | 1396 |
TOYOTA
33 vehicles
COROLLA
1995 - 2002
Alternatives
€15,42
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä