Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 19.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Alumiini |
| OE-numerolle | 4757002080 |
| Paino | 0.23 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.237 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€22.08
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
JEEP
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1428
BENDIX
214534B
214535B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1814
BBW1815
Brake ENGINEERING
WC1815BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GIRLING
5004294
5004295
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JEEP
52033883
JURATEK
JCY1124L
JCY1124R
LANCIA
0000051941550
0000052033883
0051814431
51814431
LPR
QUINTON HAZELL
BWC3775
REMSA
C1519.85
ROADHOUSE
1519.85
TEXTAR
TOYOTA
4757002050
4757002080
TRUSTING
CF841
UNIPART
GWC2011
VILLAR
6235991
WOKING
C1519.85
Fit Vehicles
HONDA
2 vehicles
CIVIC
2000 - 2005
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 i (EP1, EU7) | 2001-02 - 2005-09 | 55 | 75 | 1396 | |
| CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV) 1.4 iS (EP1, EU5, EU7) | 2000-11 - 2005-09 | 66 | 90 | 1396 |
TOYOTA
33 vehicles
COROLLA
1995 - 2002
Alternatives
€15,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€16,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä