Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | SANKYO |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.56 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.644 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€11.45
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HYUNDAI
KIA
LEXUS
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
BENDIX
214454B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1430
BOSCH
0 986 AB8 010
0986AB8010
BREMBO
Brake ENGINEERING
WC1202BE
CIFAM
DELPHI
EIS
EW155042
GIRLING
5005209
HERTH+BUSS JAKOPARTS
HYUNDAI
5881143001
5881143002
588134B000
588134B001
KIA
5881143001
LEXUS
9094702F28
LPR
METELLI
TEXTAR
34127400
TOYOTA
9094702A21
9094702F28
TRUSTING
CF459
TRW
74966444
BWF209
UNIPART
GWC1265
UNITED TECHNOLOGIES
37639
VILLAR
6236084
WAGNER LOCKHEED
F108387
fri.tech.
CF459
Fit Vehicles
TOYOTA
42 vehicles
CROWN
1980 - 1983
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROWN (_S1_) 2.2 D (LS110_, LS110) | 1980-04 - 1983-07 | 53 | 2188 | ||
| CROWN (_S1_) 2.8 SI (MS112) | 1980-04 - 1983-07 | 107 | 146 | 2759 | |
| CROWN Station Wagon (_S1_) 2.8 (MS1K) | 1980-09 - 1983-09 | 107 | 146 | 2759 |
LAND
1969 - ...
LITEACE
1992 - 1995
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LITEACE Bussi (_R2_) 1.5 (KR21LG) | 1992-01 - 1995-01 | 52 | 1486 | ||
| LITEACE Bussi (_R2_) 2.0 D (CR21LG) | 1992-01 - 1994-05 | 53 | 1974 | ||
| LITEACE Bussi (_R2_) 2.2 (YR22LG) | 1992-01 - 1995-01 | 72 | 2237 | ||
| LITEACE Umpikori (_R2__V) 1.5 (KR27_V, KR27RV) | 1992-01 - 1995-01 | 52 | 1486 | ||
| LITEACE Umpikori (_R2__V) 2.2 (YR29LV) | 1992-01 - 1995-01 | 72 | 2237 | ||
| LITEACE Umpikori (_R2__V) 2.0 D (CR27_V, CR27RV) | 1992-01 - 1994-05 | 54 | 1974 |
MODEL
1982 - 1990
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| MODEL F (CR2_, YR2_, YR3_) 1.8 De Luxe (YR20_, YR20RG) | 1982-11 - 1984-08 | 58 | 79 | 1812 | |
| MODEL F (CR2_, YR2_, YR3_) 2.0 Super (YR21) | 1984-08 - 1988-08 | 65 | 88 | 1998 | |
| MODEL F (CR2_, YR2_, YR3_) 2.0 (YR21_G, YR21RG) | 1988-08 - 1990-01 | 66 | 90 | 1998 | |
| MODEL F (CR2_, YR2_, YR3_) 2.2 (YR22LG, YR31LG) | 1985-08 - 1990-01 | 72 | 98 | 2237 |
Alternatives
€7,69
Lähetys 28 business days
€6,80
Lähetys 28 business days
€7,48
Lähetys 28 business days