Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 19.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.3 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.296 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€24.74
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1034
ATE
BENDIX
214547B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1823
BOSCH
Brake ENGINEERING
WC1159BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GIRLING
5004309
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
LPR
METELLI
NK
REMSA
C1519.94
ROADHOUSE
1519.94
TEXTAR
34011200
TOYOTA
4757020101
TRUSTING
CF708
TRW
VILLAR
6236465
WOKING
C1519.94
fri.tech.
CF708
Fit Vehicles
SUZUKI
1 vehicles
CELERIO
2014 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELERIO (LF) 1.0 (AVK310) | 2014-03 - ... | 50 | 68 | 998 |
TOYOTA
32 vehicles
CELICA
1986 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CELICA Coupe (_T18_) 1.6 (AT180) | 1989-09 - 1993-12 | 77 | 105 | 1587 | |
| CELICA Cabriolet (_T16_) 2.0 GT (ST162) | 1986-10 - 1989-08 | 110 | 150 | 1998 |
COROLLA
2001 - 2007
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| COROLLA (_E12_) 1.8 4WD (ZZE124) | 2001-01 - 2007-02 | 100 | 1794 |
PORTE
2004 - 2012
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PORTE I (_NNP1_) 1.5 4WD (NNP15) | 2004-07 - 2012-07 | 77 | 1497 | ||
| PORTE I (_NNP1_) 1.5 VVTi (NNP11) | 2004-07 - 2012-07 | 81 | 1497 |
PRIUS
2003 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| PRIUS Liftback (_W2_) 1.5 Hybrid (NHW20_, NHW20R) | 2003-09 - 2009-12 | 82 | 78 | 1497 |
YARIS
1999 - ...
Alternatives
€23,74
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,90
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€13,35
Lähetys 2 business days
€18,79
Lähetys 28 business days
€16,73
Lähetys 28 business days