Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 19 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Materiaali | Valurauta |
| Paino | 0.35 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.37 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€15.44
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
RENAULT
SUZUKI
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1065
ATE
020452
24.3219-1728.3
BENDIX
212384B
BORG & BECK
BBW1756
BOSCH
Brake ENGINEERING
WC1146BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GIRLING
5004302
JURATEK
JCY1065
JURID
212384J
LPR
METELLI
METZGER AUTOTEILE
NK
QUINTON HAZELL
BWC3806
REMSA
C1519.61
RENAULT
7701047236
ROADHOUSE
1519.61
SUZUKI
5157079J00
TEXTAR
TRUSTING
CF682
TRW
UNIPART
GWC1994
VILLAR
6236436
WOKING
C1519.61
fri.tech.
CF682
Fit Vehicles
RENAULT
44 vehicles
MEGANE
1995 - 2003
SCÉNIC
2000 - 2003
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) | 2001-01 - 2003-08 | 85 | 115 | 1783 | |
| SCÉNIC I Tila-auto (JA0/1_, FA0_) 1.8 4x4 | 2000-07 - 2001-04 | 85 | 116 | 1783 |
Alternatives
€12,66
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€5,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,44
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,35
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä