Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 23.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Valurauta |
| OE-numerolle | 4755039175 |
| Paino | 0.59 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.563 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€12.12
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
LEXUS
TOYOTA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1297
BENDIX
214455B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1440
BBW1610
BOSCH
Brake ENGINEERING
WC1203BE
CIFAM
DELPHI
EIS
EW102424
EW155176
HERTH+BUSS JAKOPARTS
JURID
214455J
LEXUS
9094702718
9094702813
LPR
METELLI
NK
804536
TEXTAR
34069000
TOYOTA
9094702632
9094702635
TRUSTING
CF226
TRW
UNIPART
GWC1259
UNITED TECHNOLOGIES
37459
VILLAR
6235066
WAGNER LOCKHEED
F102424
fri.tech.
CF226
Fit Vehicles
TOYOTA
34 vehicles
CROWN
1974 - 1979
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CROWN (_S8_) 2.6 (MS85) | 1974-09 - 1979-08 | 88 | 2563 |
DYNA
1985 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DYNA 100 Lava / alusta (YH_) 1.8 (YH81_, YH81R) | 1985-08 - 1995-04 | 58 | 1812 | ||
| DYNA 100 Lava / alusta (YH_) 1.8 (YH81_, YH81R) | 1987-08 - 1995-04 | 61 | 83 | 1812 | |
| DYNA Lava / alusta (LH8_) 2.4 D (LH80_, LY50_, LY60_) | 1985-08 - 1995-05 | 61 | 83 | 2446 | |
| DYNA 100 Lava / alusta (LY1_, YY1_) 2.4 D (LY100_, LY100R) | 1995-05 - 2001-07 | 54 | 73 | 2446 |
HIACE
1982 - 2004
LAND
1984 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_) | 1984-11 - 1993-05 | 77 | 105 | 2367 |
LITEACE
1992 - 1994
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LITEACE Bussi (_R2_) 2.0 D (CR21LG) | 1992-01 - 1994-05 | 53 | 1974 | ||
| LITEACE Umpikori (_R2__V) 2.0 D (CR27_V, CR27RV) | 1992-01 - 1994-05 | 54 | 1974 |
Alternatives
€10,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€6,65
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä