Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 20.6 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | TRW |
| Materiaali | Alumiini |
| Paino | 0.22 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.252 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€20.53
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VW
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1279
ATE
BENDIX
214579B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1745
BBW1746
BOSCH
Brake ENGINEERING
WC1809BE
CIFAM
DELPHI
FTE
GIRLING
5005291
HELLA PAGID
HERTH+BUSS JAKOPARTS
INTERBRAKE
BWC8158
JURID
214579J
LPR
METZGER AUTOTEILE
National
NWC5046
QUINTON HAZELL
BWC3754
REMSA
C1520.91
ROADHOUSE
1520.91
TEXTAR
TRUSTING
CF578
TRW
UNIPART
GWC2005
VAG
1K0611701C
1K0611701J
1K0611701L
VILLAR
6235987
VW
1K0611701A
fri.tech.
CF578
Fit Vehicles
TOYOTA
38 vehicles
AVENSIS
1997 - 2008
VERSO
2001 - 2009
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| AVENSIS VERSO (_M2_) 2.0 VVT-i (ACM20_, ACM20R) | 2001-08 - 2009-11 | 110 | 150 | 1998 |
Alternatives
€11,41
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,32
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,76
Lähetys seuraavana arkipäivänä