Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 19.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Alumiini |
| OE-numerolle | 43300SO4003 |
| Paino | 0.2 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.211 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€15.57
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
VOLVO
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1336
BWC8203
ATE
BENDIX
214481B
BORG & BECK
BBW1145
BBW1776
BOSCH
0986475714
BREMBO
A 12 833
A12307
Brake ENGINEERING
WC1215BE
CIFAM
DELPHI
EIS
EW155196
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J3244001
J3244003
JURID
251078J
LPR
METELLI
NK
TEXTAR
UNIPART
GWC1418
UNITED TECHNOLOGIES
37847
VOLVO
30683555
WAGNER LOCKHEED
F120239
WOKING
C1509.13
fri.tech.
CF463
Fit Vehicles
HONDA
40 vehicles
ACCORD
1990 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3) | 1990-01 - 1993-03 | 66 | 90 | 1997 | |
| ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3) | 1990-01 - 1993-03 | 81 | 110 | 1997 | |
| ACCORD IV (CB) 2.0 i 16V (CB3) | 1990-01 - 1993-03 | 98 | 133 | 1997 |
CIVIC
1987 - 2001
CRX
1992 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6) | 1992-03 - 1998-12 | 92 | 125 | 1590 |
HR-V
1999 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HR-V (GH_) 1.6 16V (GH1, GH3) | 1999-03 - ... | 77 | 105 | 1590 | |
| HR-V (GH_) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) | 1999-03 - ... | 77 | 105 | 1590 | |
| HR-V (GH_) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) | 1999-10 - 2005-09 | 91 | 124 | 1590 |
Alternatives
€11,26
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,30
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,29
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€9,12
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€25,06
Lähetys seuraavana arkipäivänä