Premium quality
Mitat ja koko
| Läpimitta | 23.8 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Materiaali | Valurauta |
| OE-numerolle | 4755030100 |
| Paino | 0.59 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.565 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
€14.80
- Hintaan sisältyy ALV 26%
- Lähetys 28 business days
- Näytä toimituskulut
Inform Me About Availability
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
FORD
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1297
BLUE PRINT
BOSCH
BREMBO
Brake ENGINEERING
WC1224BE
CIFAM
DELPHI
FORD
2T142078AH
4370932
HERTH+BUSS JAKOPARTS
LPR
METELLI
NK
804536
TRW
VILLAR
6236097
Fit Vehicles
TOYOTA
23 vehicles
DYNA
1995 - 2001
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| DYNA 100 Lava / alusta (LY1_, YY1_) 2.4 D (LY100_, LY100R) | 1995-05 - 2001-07 | 54 | 73 | 2446 |
HIACE
1982 - 2004
LAND
1984 - 1996
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| LAND CRUISER Hardtop (_J7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ70R) | 1990-07 - 1996-05 | 66 | 90 | 2446 | |
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 D (LJ70_, LJ70R) | 1984-11 - 1985-10 | 53 | 72 | 2446 | |
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_) | 1984-11 - 1993-05 | 77 | 105 | 2367 | |
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_, RJ73_, RJ70RV) | 1984-11 - 1993-05 | 81 | 110 | 2367 | |
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 (RJ70_V, RJ73_V) | 1985-01 - 1996-12 | 84 | 114 | 2367 | |
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 TD (LJ70) | 1990-01 - 1993-05 | 66 | 90 | 2446 | |
| LAND CRUISER (_J7_, _JL7_) 2.4 TD (LJ70_, LJ73_, LJ70RV) | 1985-10 - 1990-05 | 63 | 86 | 2446 |
Alternatives
€6,64
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€10,10
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€8,31
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€12,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€7,14
Lähetys seuraavana arkipäivänä