Premium quality
No longer deliverable by the manufacturer
Mitat ja koko
| Läpimitta | 19.1 | mm |
Tiedot tuotteesta
| Jarrujärjestelmä | NISSIN |
| Materiaali | Alumiini |
| Paino | 0.21 kg |
| Pakkaustyyppi | Laatikko |
| Pakkauspituus | 11 cm |
| Pakkausleveys | 8 cm |
| Pakkauskorkeus | 4.5 cm |
Shipping Details
| Weight | 0.214 Kg |
| Customs Code | 870830 |
| Country of Origin | Italy |
No longer available
Toimituskulut
Reference Numbers
OE Numbers
HONDA
Cross-Reference Numbers
APEC
BCY1200
ATE
020427
24.3219-1723.3
BENDIX
214479B
BLUE PRINT
BORG & BECK
BBW1144
BBW1638
BBW1775
BOSCH
0 986 475 709
0986475713
BREMBO
Brake ENGINEERING
WC1869BE
CIFAM
EIS
EW155197
HERTH+BUSS JAKOPARTS
J3234057
J3234059
JURID
251076J
LPR
METELLI
MINTEX
MWC211
QUINTON HAZELL
BWC3492
TEXTAR
TRW
BWD247
BWD265
UNIPART
GWC1426
UNITED TECHNOLOGIES
37846
VILLAR
6235237
WAGNER LOCKHEED
F120238
Fit Vehicles
HONDA
50 vehicles
ACCORD
1990 - 1993
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| ACCORD IV (CB) 2.0 i | 1990-09 - 1993-04 | 99 | 1997 | ||
| ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V Automatik (CB7) | 1990-01 - 1993-03 | 108 | 147 | 2156 | |
| ACCORD IV (CB) 2.2 i 16V (CB7) | 1990-01 - 1993-03 | 110 | 150 | 2156 | |
| ACCORD IV Coupe (CB, CC) 2.0 i 16V (CC1) | 1992-01 - 1993-09 | 98 | 133 | 1997 | |
| ACCORD IV (CB) 1.8 | 1990-01 - 1991-12 | 77 | 105 | 1829 | |
| ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3) | 1990-01 - 1993-03 | 66 | 90 | 1997 | |
| ACCORD IV (CB) 2.0 16V (CB3) | 1990-01 - 1993-03 | 81 | 110 | 1997 | |
| ACCORD IV (CB) 2.0 i 16V (CB3) | 1990-01 - 1993-03 | 98 | 133 | 1997 |
CIVIC
1987 - 2001
CRX
1992 - 1998
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| CRX III (EH, EG) 1.6 ESi (EH6) | 1992-03 - 1998-12 | 92 | 125 | 1590 | |
| CRX III (EH, EG) 1.6 i VTi (EG2) | 1992-03 - 1998-12 | 118 | 160 | 1595 |
HR-V
1999 - ...
| Korityyppi | Malli | Valmistusvuosi | KW | HP | CCM |
|---|---|---|---|---|---|
| HR-V (GH_) 1.6 16V (GH1, GH3) | 1999-03 - ... | 77 | 105 | 1590 | |
| HR-V (GH_) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) | 1999-03 - ... | 77 | 105 | 1590 | |
| HR-V (GH_) 1.6 16V 4WD (GH2, GH4) | 1999-10 - 2005-09 | 91 | 124 | 1590 |
Alternatives
€7,99
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€14,04
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,24
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€19,49
Lähetys seuraavana arkipäivänä
€11,07
Lähetys seuraavana arkipäivänä